Kuvaus

Uutta vastaava.

Valmistaja Delco.

Sopii ristiin seuraavien laturin koodien kanssa:

CUMMINS3675174RX
CUMMINS3675201RX
CUMMINS3920617
DAEWOO219072

DELCO102203500
DELCO/FORD10459026
DELCO/FORD10461235
DELCO/FORD1117897
DELCO/FORD1117900
DELCO/FORD1117944
DELCO/FORD19010108

DELCO/FORD19010111
DELCO/FORD19010182
DELCO/FORD19010199
DRESSER1305787H91
DRESSER1307203H1
DRESSERPB6874
KOMATSU1305787H91
KOMATSU1305787H91ALT1022
KOMATSU1307203H1
KOMATSUALT1023
SAMSUNG102203500

Mukana tulee hihnapyörä ja olisko toi joku säätörauta johonkin koneeseen.

Verollinen hinta.

Rahdin maksaa ostaja.

Emme vastaa hintaehdotuksiin jotka ovat -30% tai enempi hintapyynnöstä.

Hintaehdotukseen on myös hyvä laittaa tieto että noudetaanko se Turusta tai Pöytyältä vai pitääkö lähettää.

Myynnissä olevat muut kohteet

Lisätietoja tarvittaessa laita yksityisviestiä:
Yksityisviesti

Kotisivut

Kuvagalleria sivut löytyy kotisivujen kautta.

Näytä lisää Näytä vähemmän
Lainavertailu

Tarvitsetko rahoitusta? Vertailemalla lainoja löydät sinulle edullisimman ratkaisun.

Osta heti
330 €
tai
Sulkeutuu 1 vrk 2 h 15 min
Osta heti Lisätiedot
Maksaminen ja toimitus
Hintaehdotukset
330 € Sulkeutuu 1 vrk 2 h 15 min
Kysymykset