Ilmoitus on sulkeutunut

Kuvaus

Käyttämätön.
Merkki Iskra AZF 3547
Sopii seuraaviin merkkeihin:
FIAT Tempra 1.4 02/1990 01/1996
FIAT Tempra 1.6, selectra 02/1990 01/1996
FIAT Tempra 1.6ie,ie selectra 02/1990 01/1996
FIAT Tipo 1.4,ie 07/1987 01/1995
FIAT Tipo 1.6 07/1987 03/1990
FIAT Tipo 1.6ie 03/1990 01/1995
FIAT Uno 70, ie 09/1989 -
FIAT Uno selectra 09/1989 -
FIAT Uno turbo ie 09/1989
LANCIA Dedra 1.6ie 01/1989 10/1991
YOGU Florida 01/1989 12/1993
YOGU Florida 01/1989 12/1993
Verollinen hinta.
Lisätietoja tarvittaessa laita yksityisviestiä:
Yksityisviesti


Kotisivut

Lisätty: 06.10.2009 05:57:06

Pitäisi sopia seuraavien merkkien tilalle:
DELCO REMY INTERNATIONAL DRS3104
EX-FLEX 251184
HC PARTS CS536
HELLA 8EA726173001
ISKRA 11130392
ISKRA AZF3547
ISKRA IS0392
LUCAS EXCHANGE LRS697
MARELLI 63222831
MARELLI 63223031
MARELLI 63223303
MARELLI 943222831
MARELLI 943223031
PRESTOLITE SA 66925112
PRESTOLITE SA 66925141

 

Kuvagalleria sivut löytyy kotisivujen kautta.

Näytä lisää Näytä vähemmän
Lainavertailu

Tarvitsetko rahoitusta? Vertailemalla lainoja löydät sinulle edullisimman ratkaisun.

Osta heti
90 €
Ilmoitus on sulkeutunut 8.12.2016 14:11
Osta heti Lisätiedot
Maksaminen ja toimitus
Hintaehdotukset
Kysymykset