Kuvaus

Ehjä.
Bensakoneen laturi siis.
Koodien mukaan 70 amppeerinen.
Laturista löytyvät koodit
100211-7050
27060-16170
Sopii seuraavien latureiden tilalle:

DENSO 1002113350

DENSO 1002113352

DENSO 1002113630

DENSO 1002117000

DENSO 1002117050

DENSO 1002117051

DENSO 2706002020

DENSO 2706016100

DENSO 2706016122

DENSO 2706016140

DENSO 2706016160

DENSO 2706016170

DENSO 2706016230

DENSO 2706016260

GENERAL MOTORS 94847129

GENERAL MOTORS 94849284

LUCAS LRA00550

LUCAS LRA02636

LUCAS LRA2636

LUCAS LRA550

VALEO VA374

Verollinen hinta.
Rahdin maksaa ostaja.
Lisätietoja tarvittaessa laita yksityisviestiä:
Yksityisviesti

Kotisivut
 

 

Näytä lisää Näytä vähemmän
Lainavertailu

Tarvitsetko rahoitusta? Vertailemalla lainoja löydät sinulle edullisimman ratkaisun.

Osta heti
70 €
tai
Sulkeutuu 9 vrk 18 h 1 min
Osta heti Lisätiedot
Maksaminen ja toimitus
Hintaehdotukset
70 € Sulkeutuu 9 vrk 18 h 1 min
Kysymykset