empuampu
Tämä käyttäjä on tunnistautunut.
Lue lisää
Hyllyjen tyhjennystä taas hetken aikaa. Myyntiin kaikkea ylimääräistä mitä kertynyt nurkkiin. Kaikki kuvat ilmoituksissa on myytävistä tuotteista. kysyä saa jos jokin askarruttaa ilmoituksissa. T.Janne
Lähetä käyttäjälle yksityisviesti →
Käyttäjällä ei ole tällä hetkellä kohteita myynnissä. Suljetut kohteet →
Käyttäjällä ei ole tällä hetkellä kohteita myynnissä. Suljetut kohteet →
:)
:)
:)
:)
Kiitos nopeista ja sujuvista kaupoista +++
:)
:)
Kiitos hyvin sujuneista kaupoista! Paketti lähti postiin vielä saman iltana maksusta ja oli todella hyvin pakattu! :) Suositus myyjälle, mukavaa joulun odotusta!
:)
Kaikin puolin sujuvaa ja asiallista kaupankäyntiä. Kiitän ja suosittelen!
:)
Kuten kuvattu, tosi nopea toimitus.Kaikki komponentit tallella paitsi 2/120 paperisetelistä (5 electrumia 13kpl 15kpl sijaan) puuttui, mutta tämä ei vaikuta pelaamiseen enkä välttämättä niitä muutenkaan käytä.
:)
Sujuvat ja nopeat kaupat! Mukava myyjä ja tuote kuin uusi :)
:)
:)
nopeat hyvät kaupat,kiittäen suosittelen++++++++++++++++++
:)
:)
Peli saapui perille todella nopeasti ja esimerkillisesti pakattuna! Kiitokset ja suosittelen! +++++
empuampu: Pakkaan aina mielummin hieman överiksi kuin huonosti.Olen aikoinaan ajanut postin tavaroita ja nähnyt omin silmin miten paketteja kohdellaan lajittelukeskuksissa vantaalla ja helsingissä.Ei mitään hirveen kaunista katseltavaa.
:)
Kiitos hyvin sujuneista kaupoista :) ++++
:)
:)
:)
:)
:)
:)
Kiitos kaupoista. Sujuvaa kaupan käyntiä. Suosittelen!
:)
:)
:)
:)
Hyvä yhteydenpito ja nopeat kaupat. Suosittelen kauppakumppaniksi!
:)
:)
:)
:)
:)
:)
Hyvä kauppakumppani,suosittelen muillekkin!
:)
Hyvä kauppakumppani,suosittelen muillekkin!
:)
:)
:)
:)
:)
:)
:)
:)
:)
:)
:)
:)
:)
:)
:)
:)
:)
:)
:)