nolla-euroa
Tämä käyttäjä ei ole tunnistautunut.
Lue lisää
Odotan maksua 2 viikkoa. Korona-aikana ei noutoa. Yksityisten välisessä kaupassa tuotteilla ei vaihto- eikä palautusoikeutta, huomioi tämä ennen huutoa. Tavoitteena tarpeettomille tuotteille löytää uutta käyttöä, siksi edulliset hinnat.
:(
Myyjää tavoiteltu viikkoja, ei vastaa. Myyntikuvissa kumpparit samanväriset. Lähetti kumpparit, jotka ovat eriväriset keskenään! Toisen kumpparin pinta ja kuviointi vaurioitunut auringossa/missä lie aivan keltaiseksi. 19e hukkaan. Rikosilmoituksen tekoon!
nolla-euroa: Tuote uusi, kaupasta ostettu. Mitään ylimääräistä kumppareissa ei ole täältä lähtiessä ollut. Eli sotkiko lapsesi ja ajattelit sitten kaupat purkaa? Vastaan ainoastaan asiallisiin viesteihin, en sellaiseen happamaan syyttelyyn minkä sinulta sain.