menlome
Tämä käyttäjä on tunnistautunut.
Lue lisää
MYYJÄ jolla tarjolla kaikenlaista nahkatavaraa, myöskin muunlaisia keskiaikaan, liveroolipeleihin yms. liittyvää tulee olemaan! Kysele vapaasti nahkatuotteiden mittatilaustöistä, niin katsotaan voinko toteuttaa toiveesi! Tsekkaa myös www.bardjester.com
:)
:|
:)
Kiitokset ja suosittelut myyjälle!+++++++++++++++++++++++++
:)
:)
ok maksan 135 jos pystyt toimittamaan Turkuun. Ei ole mitään kiirettä, koska vin sinulle sopii.
menlome: Laitoinkin sinulle sähköpostia ja viestiä palautteeseenkin asiasta. Eli 135€ + besakulut eli se oli ok?! Voitko laittaa vastausta sähköpostiin helpompaa?
:|
Vaikka kauppoja ei tullut, ilmoitti kuitenkin asiallisesti että ei ole tuotetta ostamassa. Mukavaa syksyä!
:)
:)
Kiitos tästäkin, nopea toimitus. Suosittelen lämpimästi!+++++++
:)
Kiitos!Aivan mahtava tuote, ylitti odotukset.+++++
:)
Salamannopea toimitus ja joustava myyjä! Kukkaron ilmoitetut mitat pitivät paikkansa täsmällisesti. Kiitos!
Ostaja:
poistettu-520959
20.03.2006 18:55
Kohde: 28091439
:)
Sujuvat kaupat.
Ostaja:
poistettu-495581
09.03.2006 22:28
Kohde: 26453690
:)
Luotettava maksaaja vaikka kesti vähän maksun kanssa!!! Kiitos!!! ä lähetän tänään sulle se "Urotsukidöji IV - Inferno Road - R0" - DVD Levyn!!! =)