Kuvaus

APOLLO Täst lähtee - omakustanne CDr + video n. 2000

LP-Records ei numeroa, ei vuotta
  KUNTO (kansi ensin): EX+/EX+
Kansi ja levy (cd-r) erittäin siistit. 

Tracklist not available = ((
10 kappaletta + Meitsi huutaa -musiikkivideo

En löydä tästä mitään tietoja intterwebistä, joten joudut
katsomaan biisilistan toisesta kuvasta. Asiasta mitään
tietämättä veikkaan julkaistun vuosien 2000-02 kieppeillä…

Real Name: Martin Mustonen
A Finnish rap artist. Born 1984 in Leningrad, Soviet Union.
Nowadays lives in Lahti, Finland.

 

 

MAKSU ensisijaisesti TILISIIRTONA, mutta käy myös LUOTTOKORTILLA PayPalin kautta - helppoa ja turvallista

etkä tarvitse tiliä,kokeile! Takaan, ettei tule ongelmia eikä luottokorttinumerosi päädy asiattomiin käsiin.

POSTITUS lähtee, kun näen maksun tulleen tilille; voit patistella minua ilmoittamalla, kun olet maksanut ; )
MUISTA KÄYTTÄÄ VIITENUMEROA sille kuuluvassa kohdassa, muuten saatat saada negatiivisen palautteen : (

PALAUTE siis tulee; jos ei näy, muistuta...

KUNTOARVIO (kansi ensin/levy sitten; katso kuntoluokat tarkemmin toimitusehdoista):

- Vinyylit katson huolella - kokemusta on - ja jos tuntuu antavan aihetta, kuuntelen läpi. Kaikkia ei ehdi.

- CD:issä ja c-kaseteissa vain äänite, paperit ja pahvit arvioitu, ei muovikoteloita. Jos on epäilyttävän näköinen,
cd, olen sen soittamiskelpoisuuden tarkistanut, mutta tämä ei tietenkään välttämättä päde kaikkiin soittimiin.

- kuva on skannaus nimenomaan myynnissä olevasta kohteesta, ellei muuta mainita.

Näytä lisää Näytä vähemmän

Osta heti

8 €
Sulkeutuu 21 vrk 4 h 40 min

Osta heti

Lisätiedot

Maksaminen ja toimitus

8 € Sulkeutuu 21 vrk 4 h 40 min

Kysymykset

Kysy myyjältä, viestit ovat julkisia.
Kirjaudu sisään tai luo uusi tunnus.