Nescafé kulta pikakahvi 5 pss


Huutokauppa
1,00 €
6pv 15h
Sulkeutuu
Kuvaus
Tavaran tiedot: Nescafé Kulta pikakahvi 5 kpl. Huomaa parasta ennen pvm 07/2026.
Viite: 5740/R/11724/25/PAI/1
Myytävälle esineelle tehty silmämääräinen tarkastus, joten kaikista mahdollisista puutteista ja vioista ei välttämättä ole mainintaa. Esineet myydään siinä kunnossa, missä ne ovat huoltamattomina ja testaamattomina. Tuote on avaamaton.
NOUTO:
Maksu suoritetaan Joensuun poliisiaseman löytötavara-/info-pisteessä noutohetkellä käteisellä tai pankkikortilla. Nouto viiden (5) työpäivän kuluessa huutokaupan päättymishetkestä, jonka jälkeen noutamatta jääneet tavarat laitetaan uudelleen myyntiin ilman erillistä ilmoitusta.
Joensuun poliisiasema/ Takavarikkotavarat
Pykäläkuja 1, 80100 Joensuu
Arkisin klo 9-12 tai 13-15 välisenä aikana
Huutokauppaamamme esineet ovat poliisille toimitettua löytötavaraa tai tuomioistuimen valtiolle menetetyksi tuomitsemaa, alkujaan takavarikoitua tavaraa. Tuotteilla ei ole takuuta, vaihto-, valitus- tai palautusoikeutta. Ostajalla ei ole oikeutta vaatia myyjältä tuotteen mahdollisen virheen johdosta aiheutuneesta vahingosta vahingonkorvausta.
TÄRKEÄ TIEDOTE OSTAJALLE POIKKEAVISTA MYYNTIEHDOISTA!
Poliisin haltuun jääneiden löytötavaroiden taikka takavarikoidun omaisuuden realisointiin ei sovelleta kuluttajansuojalakia, koska poliisia ei voida pitää kuluttajansuojalaissa tarkoitettuna elinkeinonharjoittajana eikä kyse ole ammattimaisesta elinkeinotoiminnasta. Huutokauppaan sovellettavat ehdot kerrotaan tämän myynti-ilmoituksen alussa ja tarjouksen tehdessään ostaja sitoutuu noudattamaan näitä ehtoja. (Laki varallisuusoikeudellisista oikeustoimista 9§).
Emme vastaa puhelinkyselyihin, emmekä lähetä tavaroita!
Noutamattomasta tuotteesta lähetetään negatiivinen palaute huutajasta huutokaupan pitäjälle.
Myyjä
Toimitus ja maksu
Huutohistoria










