Kuvaus

Uusia.
Useampia.
Käytössä myös Volvo Penta moottoreissa.
Toisessa kuvassa sopivuudet.
Mahdollisesti saan myös hankittua muitakin, mutta näitä löytyy.

Osasuorituksena käy epäkuntoiset auton akut, 60 ah. akku=5 euroa, tulee kyseeseen vain noudettaessa.
Nouto tai lähetys.
Lähetettäessä 10 euron postituskulut, joka lisätään hintaan ja toimitus huutopakettina.
On yhteensopiva seuraavien tuotteiden kanssa:
ABG 1161934
AC PF38
AC X12
AC X41
ATLAS COPCO 11161934
ATLAS COPCO 9709000735
BENATI 1839106
CASE IH A44081
CASE IH A58672
DAF 611049
DAF 661049
DEMAG 309944
DEUTSCHE KOCKUM 79159323
FAHR 1161934
FAUN 1470483
FAUN 4134287
FODEN TRUCKS Y03095607
FODEN TRUCKS Y03727701
FIAT 1161934
FIAT 1173482
FIAT 1174419
FIAT 1902136
FIAT 81879134
FIAT 82300682
FIAT 82346761
FIAT 82348041
FIAT 82367270
FORD 0182590
FORD 3916770
FORD 5000856
FORD 5000857
FORD 5000858
FORD 5011422
FORD 81879134
FORD A730X6714E1A
FORD A730X6714E3A
FORD A730X6714EPA
FORD A830X6714MA
FORD D8NNF933AB
FORD DINN933A
GENERAL MOTORS 7984473
HY-MAC 1707046
HY-MAC 2707046
INGERSOLL-RAND 91677310
INTERNATIONAL HARV. 3055228R92
INTERNATIONAL HARV. 3055228R93
INTERNATIONAL HARV. 3055230
INTERNATIONAL HARV. 3055230R91
INTERNATIONAL HARV. 3055230R92
INTERNATIONAL HARV. 3059246
INTERNATIONAL HARV. 3059246R91
INTERNATIONAL HARV. 3059246R92
INTERNATIONAL HARV. 3059247R91
INTERNATIONAL HARV. 3132737
INTERNATIONAL HARV. 3132737R91
INTERNATIONAL HARV. 3132737R93
INTERNATIONAL HARV. 3136046R92
INTERNATIONAL HARV. 3136460R91
INTERNATIONAL HARV. 3136737
INTERNATIONAL HARV. 397868
INTERNATIONAL HARV. 397868R1
INTERNATIONAL HARV. 398080
INTERNATIONAL HARV. 398080R1
INTERNATIONAL HARV. 398080R2
INTERNATIONAL HARV. 398080R91
INTERNATIONAL HARV. 528250
INTERNATIONAL HARV. 528250R1
INTERNATIONAL HARV. 528259R1
ISUZU X13201006
KHD 1161934
KHD 1173482
KHD 1174419
KHD A12H4123
KUBOTA 1522132430
KUBOTA 1522132431
KUBOTA 1540232431
KUBOTA 1552132430
KUBOTA 1552132431
LIEBHERR 5502094
MAN 81055016007
MASSEY FERGUSON 1501049M91
MASSEY FERGUSON AMO42903
MITSUBISHI 3474000100
NISSAN 15206C8600
NISSAN 15208C8600
NISSAN 15208C8602
NISSAN 1520976200
NISSAN 1520976201
NISSAN 15209C8600
NISSAN 15209C8602
NISSAN 15209J2000
NISSAN 15209J6500
NISSAN 15209J6501
NISSAN 15209J6502
NISSAN 15209T9002
NISSAN 3132737R92
NISSAN 3132737R93
O & K 049809
O & K 049839
O & K 103894
O & K 1161934
POCLAIN 250522
POCLAIN S0950560
ROVER 5502094
ROVER ABU8534
ROVER ABU8535
SAME 04115530
VOLVO 423135
VOLVO 423135/3 (4231353)
VOLVO 4231353
VOLVO 469954
VOLVO 4699542
VOLVO 471034
VOLVO 471034/9 (4710349)
VOLVO 4785971
VOLVO 4785974
VOLVO 4785974/9 (47859749)
VOLVO 47859749
VOLVO 7423135
VOLVO 7423185
ZETOR 0040611302
ZETOR 00MU61130
ZETOR 40611302
ZETTELMEYER 406113
ZETTELMEYER 4061130
A.P. AP1172
A.P. AP3206
A.P. AP3206A
A.P. AP3215A
A.P. AP81400A
AMC FILTER NO225
AMC FILTER NO229
ASHIKA 1001109
BALDWIN B975
BALDWIN BT261
BALDWIN BT355
BOSCH 0451203002
BOSCH 0451203102
BOSCH 0451203107
BOSCH 0451203206
BOSCH 0451203234
BOSCH 9457282160
BOSCH P3002
BOSCH P3206
BOSCH P3234-1 (P32341)
BOSCH P3234/1 (P32341)
CHAMP G6
CHAMP LFP2234
CHAMP LFP3712
CHAMP LFP880
CHAMP LFP950
CHAMP LG6
CLEAN FILTERS DO265
CLEAN FILTERS DO265/D (DO265D)
CLEAN FILTERS DO825
COMPAIR 98262/5134 (982625134)
COOPERS AZF056
COOPERS AZL009
COOPERS AZL056
COOPERS LSF5031
COOPERS Z110
COOPERS Z1288
COOPERS Z43
COOPERS Z46
COOPERS Z53
CROSLAND 2044
CROSLAND 2062
CROSLAND 2156
CROSLAND 619
CROSLAND 9329
CROSLAND 9330
DONALDSON P550214
DONALDSON P550362
DONALDSON P551297
DONALDSON P553712
DONALDSON P554017
DONALDSON P557207
DONALDSON P558250
DONALDSON PLP554017
DOYEN DOF5712
FILTRON OM567/2 (OM5672)
FILTRON OP577
FLEETGUARD HF6055
FLEETGUARD HF6279
FLEETGUARD LF3331
FLEETGUARD LF3382
FLEETGUARD LF3464
FLEETGUARD LF3497
FLEETGUARD LF4017
FLEETGUARD LF4154
FLEETGUARD LF673
FLEETGUARD LF690
FLEETGUARD LF694
FLEETGUARD LF708
FLEETGUARD LF797
FRAM CG1P
FRAM CG20DP
FRAM P3403
FRAM PH2829
FRAM PH2880
FRAM PH2887
FRAM PH2932
FRAM PH3403
FRAM PH42
FRAM PH4798
HENGST FILTER H19W
HENGST FILTER H19W01
HENGST FILTER H19W02
HENGST FILTER H19W05
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1311009
HERTH+BUSS JAKOPARTS J131109
JAPANPARTS FO109S
JAPANPARTS JFO109
JAPANPARTS JFO109S
MAHLE FILTER AW20
MAHLE FILTER AW23
MAHLE FILTER CV335
MAHLE FILTER OC27
MAHLE FILTER OC30
MANN-FILTER W1140/2 (W11402)
MANN-FILTER W950
MANN-FILTER W950/1 (W9501)
MANN-FILTER W950/13 (W95013)
MANN-FILTER W950/14 (W95014)
MECAFILTER ELH4185
MECAFILTER ELH4705
MECAFILTER FH131V
MECAFILTER FH506V
MOTORCRAFT EFL175
MOTORCRAFT EFL215
P.B.R. BC-1042 (BC1042)
P.B.R. BC-1196 (BC1196)
P.B.R. BC-1202 (BC1202)
PUROLATOR L37211
PUROLATOR L38204
PUROLATOR MF60900A
PUROLATOR MF67600A
PUROLATOR PC204
PUROLATOR PC211
PUROLATOR PER127
PURFLUX LS426
PURFLUX LS583
SOFIMA S5800R
SOGEFIPRO FT4777
SOGEFIPRO FT4875
SOGEFIPRO FT4984
SOGEFIPRO FT5021
TEHO OK130
TEHO OK15
UFI 2310600
UFI 2315200
UFI 2315202
UNICO FILTER LI10140/2 (LI101402)
UNICO FILTER LI9170
UNICO FILTER LI9170/1 (LI91701)
UNICO FILTER LI9170/13 (LI917013)
VIC C204
WIX FILTERS 327P
WIX FILTERS 51158
WIX FILTERS 51763
WIX FILTERS 51769
WIX FILTERS 51774
WIX FILTERS 51807
WIX FILTERS 92027E
WIX FILTERS WL7137
EAN 80 17265 15085 4 (8017265150854)

Näytä lisää Näytä vähemmän

Osta heti

10 €
Sulkeutuu 67 vrk 19 h 17 min
Lisää muistilistalle Poista muistilistalta

Osta heti

Lisätiedot

Maksaminen ja toimitus

10 € Sulkeutuu 67 vrk 19 h 17 min

Kysymykset

Kysy myyjältä, viestit ovat julkisia.
Kirjaudu sisään tai luo uusi tunnus.