Kuvaus

Ballantine 1978 Pokkari - Elämäkerta - Omaelämäkerta

With 16 pages of photographs

656 pages

Engaging and illuminating chronicle of the life of the “Queen of Mystery.” Fans of Hercule Poirot and Miss Marple will be spellbound by the compelling, authoritative account of one of the world’s most influential and fascinating novelists, told in her own words and inimitable style. 

Muut Christiet myynnissäni tästä linkistä

Ei merkintöjä

Näytä lisää Näytä vähemmän

Korko 0 %, kulut 0 €
Kuukauden kuluton maksuaika ostoksille.

Huutoluoton myöntää
IPF Digital Finlandin omistama Credit24.

Osta heti

5 €
tai
Sulkeutuu 23 vrk 16 h 3 min

Osta heti

Lisätiedot

Maksaminen ja toimitus

Hintaehdotukset

5 € Sulkeutuu 23 vrk 16 h 3 min

Kysymykset

Kysy myyjältä, viestit ovat julkisia.
Kirjaudu sisään tai luo uusi tunnus.