Ilmoitus on sulkeutunut

Kuvaus

4 kpl BOSCH-HEHKUTULPPA GLP003 VAG-TDI

 

Motonetin osanumero 26-1855

BOSCH - 0250202022   Hehkutulppa

PARAMETRITKUVAUS

HehkutulppatyyppiHehkutulppa, puikko

Hehkutulppatyyppijälkihehkutuksenkestävä

Nimellisjännite (V)11

Pituus (mm)92

KierrekokoM 10 x 1

Kartionousu63

Avainväli10

Kiristysmomentti > [Nm]10

Kiristysmomentti < [Nm]15

LiitäntätekniikkaPIN

Asennussyvyys (mm)25

BOSCH - 0250202022 Käytetään ajoneuvoissa

VALMISTAJAALKUPERÄISNUMERO

AUDIN10140105

CITROEN59624J

FORD1037204

FORD95VW6M090AA

FORD1669977

FORD95VW6M090AB

OPEL32017061

OPEL9110724

OPEL32017084

OPEL93196922

PEUGEOT59624J

RENAULT7700111323

RENAULT8200434855

RENAULT8200421091

SEATN10140104

SEATN10140102

SEATN10140105

SKODAN10140105

VAUXHALL9110724

VWN10140102

VWN10140104

VWN10140101

VWN10140103

VWN10140105

Näytä lisää Näytä vähemmän

Korko 0 %, kulut 0 €
Kuukauden kuluton maksuaika ostoksille.

Huutoluoton myöntää
IPF Digital Finlandin omistama Credit24.

Osta heti

27 €
tai
Ilmoitus on sulkeutunut 7.9.2017 15:06

Osta heti

Lisätiedot

Maksaminen ja toimitus

Hintaehdotukset

Kysymykset

Kysy myyjältä, viestit ovat julkisia.
Kirjaudu sisään tai luo uusi tunnus.