Kuvaus

Label: Azuli Records ALNCD07
Format: CD, Mixed, Compilation
Country: UK
Released: 04 Mar 2003
Genre: Electronic
Style: Leftfield, Downtempo

Gabor Szabo  -  Mizrab    3:17
The Herbaliser -   Hard Stuff    1:56
The Baby Namboos -   Ancoats 2 Zambia (Geoff Barrow Mix)    3:43
Public Image Ltd* -   Religion I    2:38
Stratus  -   Uplink    3:22
Tommy Hools -   Barcelone    1:46
Zero Theory -   Cold Spin    1:57
Aim -   Fall Break    3:18
Frankie Valentine  -  Nana Reprise    1:32
Departure Lounge -  Tubular Belgian In My Goldfield    3:29
Billy Wright*  -  Summer Love (Beyond There Mix)    5:13
The Underwolves -   So Blue Its Black (Heavy Manners Mix)    5:15
DJ Crystal*  -  183 (Head Nod)    4:13
Markus Kienzl  -  Top Dog (New Version)    3:59
Harvey Mandel -   Wade In Water    3:12
Tranquillity Bass* -   Soldiers Sweetheart    
Kraze 1* & Aniis Le Neve* -   Lilly Hall    0:07
Up, Bustle And Out*  -  The Domino Boys    2:57
Troublemakers -   Street Preacher    4:44
Flevans -   Spooked    4:03
Kid Loco -   Paralysed    4:02
Marie Et Les Garcons* -   Attitudes    2:15
Jon Lucien  -  Rashida    5:41
Nick Walker -   Peepshow Part 4    4:17

Real Name: Jean-Yves Prieur
Profile: French electronic musician, DJ, remixer and producer, born June 19, 1964 in Antony, Hauts-de-Seine, France.

Hakusanoja: Portishead, Zero 7, Smoke City, Morcheeba, Hooverphonic, DJ Shadow, DJ Kicks, The herbaliser

2 kpl normaali CD/DVD samoilla toimituskuluilla!

Näytä lisää Näytä vähemmän

Osta heti

2 €
tai
Sulkeutuu 75 vrk 5 h 24 min

Osta heti

Lisätiedot

Maksaminen ja toimitus

Hintaehdotukset

2 € Sulkeutuu 75 vrk 5 h 24 min

Kysymykset

Kysy myyjältä, viestit ovat julkisia.
Kirjaudu sisään tai luo uusi tunnus.