Kuvaus

Tyyppilapusta löytyvät tiedot:

037

3403

4757101210

OEM No.:
4757101210
1625753
1518952

VOLVO 3090820

VOLVO 3093073

DAF 691051

IVECO 9989960

Mercedes-Benz 4307560

Mercedes-Benz 34312712

Mercedes-Benz 35860243

VOLVO 1697318

VOLVO 3090924

WABCO 4757101210

VOLVO 1625753

DAF 1518952

WABCO 4757101510

WABCO 4757101280

DAF 1518955

RENAULT TRUCKS 7420739540

VOLVO 1628953

WABCO 4757100110

DAF 1518122

DAF 1518947

IVECO 4758659

IVECO 4822162

IVECO 4824348

IVECO 42125561

IVECO 4746013

IVECO 4761396

IVECO 4771456

RENAULT 5430032079

VOLVO 1628951

Verollinen hinta.

Rahdin maksaa ostaja.

Emme vastaa hintaehdotuksiin jotka ovat -30% tai enempi hintapyynnöstä.

Hintaehdotukseen on myös hyvä laittaa tieto että noudetaanko se Turusta tai Pöytyältä vai pitääkö lähettää.


Muut kohteeni

Lähetä yksityisviesti

Kotisivut

Näytä lisää Näytä vähemmän

Osta heti

160 €
tai
Sulkeutuu 71 vrk 21 h 37 min
Myyjä edellyttää ostajalta vähintään 1 palautepistettä.
Lisää muistilistalle Poista muistilistalta

Osta heti

Lisätiedot

Maksaminen ja toimitus

Hintaehdotukset

160 € Sulkeutuu 71 vrk 21 h 37 min

Kysymykset

Kysy myyjältä, viestit ovat julkisia.
Kirjaudu sisään tai luo uusi tunnus.