Kuvaus

Ehjä.
Bosch 24V.
Startin koodi: 0 001 416 002
Sopii seuraavien starttien tilalle:

BOSCH0001410024

BOSCH0001415001

BOSCH0001415027

BOSCH0001416002

BOSCH0001416023

BOSCH0001416025

BOSCH0001416073

BOSCH0001416078

BOSCH0001417037

BOSCH0986011570

BOSCH0986013730

BOSCH1157

BOSCH1373

BUTEC/PRESTOLITES115HD241

BUTEC/PRESTOLITEZB2998011

FIAT/MARELLI943252194

FIAT/MARELLI943252210

FIAT/MARELLIMSR692

FIAT/MARELLIMSR702

LUCASLRS00819

LUCASLRS00922

LUCASLRS819

LUCASLRS922

LUCASLRT00668

LUCASLRT668

MAN51262017061

MAN51262017092

MAN51262017108

MAN51262017109

MAN51262017125

MAN51262017127

MAN51262017159

MAN51262017902

MAN51262019061

MAN51262019117

MAN51262019127

MAN51262019159

MERCEDES0021515301

MERCEDES0031514101

MERCEDES0031514501

MERCEDES0041516001

RENAULT5000241521

RENAULT5000241777

RENAULT5000822346

RENAULT5001000061

Verollinen hinta.

Pienlaskutuslisä 10 euroa jos pitää lähettää, hinta lisätään huutohintaan.

Emme vastaa hintaehdotuksiin jotka ovat -30% tai enempi hintapyynnöstä.

Hintaehdotukseen on myös hyvä laittaa tieto että noudetaanko se Turusta tai Pöytyältä vai pitääkö lähettää.

Myynnissä olevat muut kohteet

Lisätietoja tarvittaessa laita yksityisviestiä:
Yksityisviesti

Kotisivut

Näytä lisää Näytä vähemmän

Osta heti

320 €
tai
Sulkeutuu 87 vrk 12 h 36 min
Myyjä edellyttää ostajalta vähintään 1 palautepistettä.
Lisää muistilistalle Poista muistilistalta

Osta heti

Lisätiedot

Maksaminen ja toimitus

Hintaehdotukset

320 € Sulkeutuu 87 vrk 12 h 36 min

Kysymykset

Kysy myyjältä, viestit ovat julkisia.
Kirjaudu sisään tai luo uusi tunnus.