1923 Metsänomistajain Metsäkeskus O.Y., osakekirja



Suosittu tuote1 / 3
Kuvaus
Metsänomistajain Metsäkeskus O.Y.:n osakekirja. Sarja B. N:o 13137. Omistanut Herra W. Laurila, joka on tästä suorittanut 500 markkaa. Leimamerkki, Osakeanti, Mitätöity. Helsingissä, huhtikuun 25 p:nä 1923.
Tässä lisää kyseisestä osakeyhtiöstä.
Osakekirja aikaisemmin säilytetty taitettuna, taitoksen kohta hiutunut rikki n. 2,5 cm oik. puolella, alhaalla lokonen sekä takana ja välisivulla rasva- tms. läikkää - otettu huomioon hinnassa.
Myyjä
M
Toimitus ja maksu
Toimitustapa:
Toimitus2,50 €
NoutoIlmainen
Toimitusehdot:
Kuoreen mahtuu vielä vaikka 1 - 5 postikorttia/valokuvaa/pienpainatetta tällä postimaksulla. Postikulut laskutetaan aina kuitenkin todellisten Postin tariffien mukaan. Voit yhdistää tähän myös muita tuotteita. Kerään mielelläni useampia huutoja samaan pakettiin ja säilytän myös halutessa huutoja yhteispostitukseen - asiasta voidaan sopia erikseen. :) Huomaathan, että tällöin myös postikulut lasketaan uudelleen, mikäli eri tuotteita on useita ja ne ovat eri tuoteryhmistä.
Nouto Helsinki/Malmi helposti sovittavissa. Tällöin käteismaksu ja miel. tasaraha.
Lisätiedot
Sijainti:00700 HELSINKI
Kunto:Hyvä
Osasto:Arvopaperit ja osakekirjat
Lisätty:26.03.2026 klo 06.44
Sulkeutuu:24.07.2026 klo 05.35
Kohdenumero:640734843
Katselukerrat:5
















