Nodeman

8b_IIIh o Isohampainen 20 pen Borgå 15.11.69 (1866)

Item image
Suosittu tuote1 / 1
HyväEspoo Nodeman Oy

Osta heti

Sulkeutuu: 38pv 16h

29,90 €

Kuvaus

Kolmessa hampaassa vikaa, harmaansininen paperi, väri mielestäni tummansininen eli Lape värisävy h, läviste III. Päivämääräarvaus 15.11.1869

Kun olet voittanut tai ostanut ensimmäisen kohteen saat sähköpostiisi linkin josta pääset seuraamaan ostoskorisi sisältöä. Kun olet saanut ostosi valmiiksi linkistä löytyvät myös maksuohjeet.

'Osta heti'-kohteita pääset kätevästi selaamaan ala olevalla 'PIKAHAKU'-toiminnolla huuto.netin toimintojen lisäksi.
Ulkolaisissa kohteissa Michel-luettelonumerot, Suomi ja Ahvenanmaa Lape Merkkien selitykset: ** postituore, * liimake tai pieni liimakejälki
(*) käyttämätön ilman liimaa, o leimattu

Myyjä

H
Yritys Nodeman Oy

Toimitus ja maksu

Toimitustapa:
Toimitus3,00 €
Maksuehdot:Saat sähköpostiisi linkin josta löytyy maksuohjeet. Jos sähköpostia ei löydy, kannattaa tarkistaa roskapostikori. MUISTA KÄYTTÄÄ VIITENUMEROA niin postitus sujuu nopeasti.
Toimitusehdot:

Lisätiedot

Sijainti:02600 ESPOO
Kunto:Hyvä
Lisätty:20.03.2026 klo 11.26
Sulkeutuu:17.07.2026 klo 11.26
Kohdenumero:640334336
Katselukerrat:33

Myyjän muut tuotteet

Näytä kaikki

Tutustu myös näihin

Mainos