ALE:AITO,UUSI Hilfiger ruskea nahkavyö,´twice around´,80cm

Item image
Suosittu tuote1 / 1
UusiKaarina

Osta heti

Sulkeutuu: 66pv 15h

25,00 €

Kuvaus

100% aito ja uusi, laput kiinni, Tommy Hilfiger kapea ruskea nahkavyö vyötärön ympäri kahteen kertaan (´twice around´) tulevaa mallia. Vyössä on tumman hopeanvärinen metallisolki ja vyölenkkien väliin on kiinnitettynä nahkainen sydän Hilfigerin ´TH´ logolla. Vyön leveys on (yksinkertaisena) n. 1,5 cm ja koko on 80 cm. Pituus ensimmäiseen kiinnitysreikään on n. 149 cm ja viimeiseen n. 159 cm, vyön kokonaispituus solkineen on n. 170 cm, ilman solkea n. 168 cm. Hankittu Jenkeistä.
 
Pyydä tarvittaessa lisämittoja tai lisäkuvia emailitse  (myös jos haluat mahdollisessa yhdistetyssä kuvassa olevat kuvat yksittäisinä, jolloin voit suurentaa ne helpommin). Huom! mikäli haluat lisäkuvia, muistathan kysymyksessäsi kertoa myös email-osoitteesi jonne kuvat  voin toimittaa (enää emme näe toistemme osoitteita Huutonetissä)!
 
Ostaja maksaa postikulut. Voit ostaa minulta huoletta, sillä annan kaikille tuotteilleni täyden aitoustakuun, saat maksamasi rahat täysimääräisinä takaisin jos tuote ei olisi aito! 

 

Myyjä

e
Yksityishenkilö

Toimitus ja maksu

Toimitustapa:
Toimitus

Lisätiedot

Sijainti:20780 KAARINA
Kunto:Uusi
Osasto:Vyöt
Lisätty:13.04.2026 klo 15.31
Sulkeutuu:11.08.2026 klo 14.30
Kohdenumero:642072575
Katselukerrat:0

Myyjän muut tuotteet

Näytä kaikki

Tutustu myös näihin

Mainos