Item image
Suosittu tuote1 / 1
HyväHelsinki Kuuskulma

Osta heti

Sulkeutuu: 15pv 3h

11,00 €

Kuvaus

Tämä ei lopu ikinä. Olen ansainnut painajaiseni.

Tapani saapuu Helsingistä Kakskierron saarelle hoitamaan kuolemansairasta tätiään Eiraa, jota pidetään noitana. Pitäjän salaisuudet kietoutuvat yhteen Tapanin painajaisten kanssa. Saaren katveessa hänen on kohdattava hirviönsä, ennen kuin hän voi vapautua syyllisyydestään.

Katve on Metsän äidin (Atena 2017) maisemiin sijoittuva itsenäinen romaani, joka yhdistelee maagista realismia, kauhua ja realismia kiehtovaksi kudelmaksi.

_________

Kuvan pehmytkantinen, liepeellinen kirja. Isompi kuin pokkarikoko.

KUNTO  erinomainen. Kirjassa ei nähdäkseni ole merkintöjä.

TOIMITUS kirjepostin mukana (suojataan paperilla mahdollisuuksien mukaan). Kirjeissä ei ole seurantatunnuksia.

Kuuskulma toimii ainoastaan verkossa. Tuotteissa ei ole noutomahdollisuutta. (Lukisithan toimitusohjeet -sekä esimerkiksi postitusaikatauluihini liittyvät tiedot ohesta.)

---------  [PK] TK fantasia

Myyjä

K
Yritys Kuuskulma

Toimitus ja maksu

Toimitustapa:
Toimitus5,00 €
Toimitusehdot:

Lisätiedot

Sijainti:00510 HELSINKI
Kunto:Hyvä
Lisätty:07.04.2026 klo 22.12
Sulkeutuu:06.08.2026 klo 19.30
Kohdenumero:641535694

Myyjän muut tuotteet

Näytä kaikki

Tutustu myös näihin

Mainos