Item image
1 / 1
UudenveroinenHelsinki

Osta heti

Sulkeutuu: 58pv 23h

6,90 €

Kuvaus

Dialogin aika on kirja digitaalisen maailman, internetin ja sen ilmentymien mahdollisuuksista markkinoinnissa ja viestinnässä.
Teos on tarkoitettu markkinoinnin ja viestinnän tekijöille, jotka miettivät, miten tavoittaa tehokkaasti ja yllättävästi kohdeyleisöt kuluttajista päättäjiin. Nimensä mukaisesti kirja alleviivaa huutamisen ajan loppua ja uudenlaisen älykkäämmän viestinnän ajan alkua.
Kirjassa käydään läpi sähköiset kanavat verkkopalveluista ja sähköpostista sosiaaliseen mediaan, hakukoneisiin ja vasta nousussa oleviin kanaviin. Teos tarkastelee digitaalisuutta median, palvelun ja yhteisöllisyyden näkökulmista. Saat ideoita kanavien hyödyntämiseen työssäsi. Kirjan ajatusten ja vinkkien avulla on helpompi ostaa digitaalisia palveluja ja tehdä parempaa markkinointia.
Kirjoittaja Antti Leino on erittäin kokenut digitaalisen markkinoinnin ja viestinnän asiantuntija, joka on aiemmin kirjoittanut mm. teoksen Net. Verkkoviestinnän käsikirja.

Kovakantinen. ISBN: 9789525123890

 

Myyjä

s
Yksityishenkilö

Toimitus ja maksu

Toimitustapa:
Toimitus3,10 €

Lisätiedot

Sijainti:00100 HELSINKI
Kunto:Uudenveroinen
Lisätty:30.09.2026 klo 06.54
Sulkeutuu:28.11.2026 klo 06.51
Kohdenumero:649636258

Myyjän muut tuotteet

Näytä kaikki
Mainos

Tutustu myös näihin