Bevere, John: Pelon murtaminen


Suosittu tuote1 / 2
Kuvaus
Jokainen on joskus ollut elämänsä aikana peloissaan! Tiedätkö oikeasti, miksi se tapahtui tai kuinka voit estää sitä tapahtumasta uudelleen? Älä anna pelkosi pidätellä itseäsi! Ravistele itsesi vapaaksi masennuksesta, toivottomuudesta ja hämmennnyksestä ja vaella uudessa rohkeudessa ja luottamuksessa Jeesuksen Kristuksen voimassa.
KKJMK oy 2007, sivuja 213, mitat 21 x 13,5 x 1,8 cm., paino 238 g., pehmeäkantinen, kansissa pientä kulumaa, muuten hyväkuntoinen ja siisti. Ei merkintöjä/alleviivauksia.
Katso myös muut kohteeni, hengellistä ja sielun- / terveydenhoidollista ym. elämäntaito kirjallisuutta vielä jäljellä !
Myyjä
p
Toimitus ja maksu
Toimitustapa:
Toimitus3,70 €
NoutoIlmainen
Maksuehdot:Kaupan toteuduttua lähetän s-postilla maksutiedot.
Toimitusehdot:
Toimitus Postin Pikkupakettina. Postin tiukentuneiden postimaksujen takia lähetän useamman kirjan huudon 5,00 eurolla S-pakettina!
Lisätiedot
Sijainti:28600 PORI
Kunto:Hyvä
Osasto:Hengellinen kirjallisuus
Lisätty:21.06.2026 klo 15.35
Sulkeutuu:02.08.2026 klo 11.35
Kohdenumero:646848173
Katselukerrat:0















