Item image
Suosittu tuote1 / 1
UusiSeinäjoki

Osta heti

Sulkeutuu: 119pv 11h

6,00 €

Kuvaus

Bitch - Uusi kangasmerkki. Klikkaa kuva isommaksi, tuote myydään kuvan mukaisena ja kuvan osoittamassa kunnossa.

Koko: 8 cm (L) X 4,50 cm (K).

Kangasmerkki (hihamerkki) on laadukkaasti brodeerattu ja tarkoitettu neulottavaksi, eli taustapuolella ei ole liimaa. Merkki on kestävä, pestävä ja ennen kaikkea siinä on asennetta!

Tästä jokaisen naismotoristin nahkaliiviin tai muuten vain asennetta omaavalle naiselle kunnon merkki. Attitude is everything!

Maksu- ja toimitustapa; Nouto Seinäjoelta ja maksu käteinen/MobilePay. Lähetän Postitse, jolloin tuotteen hinta + 4,00 € lähetys- ja pakkauskuluihin (pakkaan hyvin) etukäteen tililleni tilisiirtona/MobilePay.



















Hakusanat; kangasmerkki liivi nahkaliivi patch merkki HD kangas hiha hihamerkki neulottava ommeltava biker motoristi mp moottoripyörä prätkä musta valkoinen sanonta motoristi  V2 Harley MC MCC musta punainen uusi babe mamma lady nainen tyttö pahis bad ass narttu missi pissis girl nainen asenne attitude

Myyjä

C
Yksityishenkilö

Toimitus ja maksu

Toimitustapa:
Toimitus4,00 €
NoutoIlmainen
Maksuehdot:Käteinen ja Mobilepay noudettaessa ja lähettäessäni Mobilepay ja tilisiirto. Tarkat maksuohjeet saat Huuto.netin vakioviestissä, jonka ostaja automaattisesti saa kohteen sulkeuduttua. Ostamasi tuotteen lähetyskulut selviävät Huuto.net ilmoituksesta. Pidätän itselläni oikeuden kaupata tuote uudelleen, mikäli et maksa ostamaasi tuotetta 10 vrk kuluessa siitä kun olet saanut Huuto.netin vakioviestin maksutietoineen. Ostamalla hyväksyt nämä ehdot.
Toimitusehdot:

Lisätiedot

Sijainti:60100 SEINÄJOKI
Kunto:Uusi
Lisätty:03.07.2026 klo 06.44
Sulkeutuu:30.10.2026 klo 22.56
Kohdenumero:647638745
Katselukerrat:0

Myyjän muut tuotteet

Näytä kaikki

Tutustu myös näihin

Mainos