Tuote on myyty käyttäjälle 260759T hintaan 47 €
CHARLIES: Musiikkia elokuvasta julisteiden liimaajat (LP)
Kuvaus
CHARLIES "Musiikkia elokuvasta julisteiden liimaajat" (Shadoks music SHADOKS 163/ anar-cinema LP 1) v. 2014
Vinyylialbumi (LP)
SAKSA-prässi.
GENRE: Blues rock, hard rock, psychedelinen rock, proge. Tämä kappale on siis saksalainen uusintaprässi. Kokoonpanona "Wellu Lehtinen (voc. hra), Juha Saali (voc.), Eero Ravi "Ravisankari" (gtr.), Kari "Pitkä" Lehtinen (basso) ja vielä Ari Ahlgren (dr.). Äänitetty Pekka Nurmikallion "MICROVOX"-studiossa Vesijärvenkatu 36.
Tällä levyllä on bonusbiiseinä "Myöskin tyttö iloinen", "Don't try me", "rock me baby" ja "I'm so glad".
KUNTO: MINT! Yhä muovipussissa. Still sealed!!! Täysin mahdoton ottaa kuvia, kun muovi heijasteli. Levykannessa Charlies ja siniset osuudet ovat mallikuvia tummemmat.
Googlaa lisätiedot & KATSO MALLIKUVAT…Kuuntele tämä levy!
Jos olet voittanut useamman kohteen, odota mun ilmoitusta toimitusmaksun suuruudesta, jotta saat kaikki voittosi samassa paketissa (jos niin haluat).
Ilmoituksessa näkyvä toimitusmaksu on yhtä kuin postimaksu sekä pakkauskulu.
Osta heti
Myyjä
Osta heti
Lisätiedot
Maksaminen ja toimitus
Kysymykset
Kirjaudu sisään tai luo uusi tunnus.