endgame (2009) (37 794) UUSI -FI- BLU-RAY nordic, william h

Kuvaus
endgame (2009) (37 794) UUSI -FI- BLU-RAY nordic, william hurt 2009 109min,tosit.apartheidin kaatumisesta endgame 12 - ikäraja A1 - POSTITUSKOKO Suomi Tekstitys JÄNNITYS another world Endgame
Jännitys vuodelta 2009 ohjaus Pete Travis pääosissa William Hurt,Chiwetel Ejiofor. Johnny lee Miller, Mark Strong
Räjähtävä poliittinen trilleri korruptoituneen hallituksen kaatumisesta!
Etelä-Afrikka, 1985. Maa on koettelemusten runtelema ja kansainvälisen painostuksen vaikutukset apartheid-järjestelmän purkamiseksi ovat alkaneet näkyä.
Mandelan vangitseminen on aiheuttanut kansainvälistä kuohuntaa ja lukuisat ANC:n järjestämät sissijoukkojen hyökkäykset ovat entisestään lisääntyneet. Kaaoksen eskaloituessa ANC:n Thabo Mbeki (Chiwetel Ejiofor) ja alati kasvavan valkoisten anti-apartheid-liikkeen jäsen tri Will Esterhuyse (William Hurt) aloittavat poliittisen keskustelun Michael Youngin (Jonny Lee Miller) valvonnan alla.
Young edustaa brittiläistä yritystä, joka yrittää pitää yllä poliittista tasapainoa turvatakseen oman tulevaisuutensa ja pian sekä yksityiset että poliittiset intressit kietoutuvat yhteen tässä mutkikkaassa diplomaattisessa pelissä. Endgame on tositapahtumiin perustuva, intensiivinen poliittinen trilleri, joka kertoo Etelä-Afrikan apartheidin kaatumisen taustoista.
https://www.instagram.com/porinvideodivari/
https://www.facebook.com/porinvideodivari
#=%=#=%=#=%=#=#=#=#=#=#=#=#=#=#=#=#=#=#=#=#=#=#=#=#=#=#=#=#=#=#=#=#=#=#=#=#=#=#
-------VAKIOTEKSTI / OHJEET KAIKILLE KOHTEILLE:
Tällä hinnalla vain huutonetissä, liikkeessä eri tarjoukset ja hinnat, nouto ja maksu mahdollinen liikkeestä (kaikkia huutonetin tuotteita ei ole liikkeessä, saamme yleensä seuraavaksi päiväksi liikkeeseen), huuda tuote ja ilmoita sähköpostilla noudosta
DVD / BLU-RAY / PELIT
Painamalla Osta heti tuotteen sitoudut sivuston käyttöehtoihin ja vakuutat olevasi ikärajaan sopiva.
ostaminen alaikäisiltä on kielletty. JOISSAKIN KANSIKUVA SAATTAA OLLA ERILLAINEN KUIN KUVASSA. (laita kysymys kentään kysely jos etsit tietyllä kannella esim.pelkästään suomikantinen)(osassa kuvista logomme, ei kansipaperissa vain skannatussa kuvassa) Katso maa koodi, sillä kiellelä kannet, -FI- versio voi olla nordic kansilla, Peleistä voi olla platinum,classic,ym. Kantinen
Osaan tuotteista olemme päivittäneet kansi tiedot maa koodin jälkeen suomik.= suomikantinen nordic=pohjoismaiset kannet
ELOKUVIEN ALUEKOODIT DVD & BLU-RAY elokuvat missä maininta "EI NÄY ALUE 2" eivät toimi kuin koodivapaissa soittimissa, kaikki muut elokuvat näkyvät euroopan soittimissa ja pelikonsoleissa, ovat koodi 2 ,0 tai b
ELOKUVISTA ULKOMAAN VERSIO -SV-=ruotsi -GB- = Englanti -US- =usa. -HK-=aasia. -DE- = saksa, ULK=ulkomaalainen.. (kannet yleensä mainitun maan kielellä)
Ulkomaan versioissa EI SUOMI TXT = ei suomitekstitystä, audio = ääniraita sub. = tekstitys ja maakoodi
Mainitsemme erikseen jos ulkomaan versio eri alue koodi kuin 2 "EI NÄY ALUE 2" ei toimi euroopan soittimissa jos niissä koodi.
HYVÄKUNTOISIA JA TOIMIVIA (jos vikoja ilmenee ota yhteyttä sähköpostilla)
K=käytetty, vuok=vuokra käytöstä poistettu versio, lukee jossain kohtaa kantta, vuokra tai rental, pahvi=pahviset kannet, levyn kokoiset,leffapokkari
(kuntoluokka hyvä = toimivia, joitain käytön jälkiä voi olla, vuokra versioissa voi olla vähän enemmän jälkiä, tarroja ym. Kulumaa)
-UUDET DVD/BLU-RAY:t ovat muoveissa
(aikuis K18 elokuvat lähes kaikki luokittelen hyväksi vaikka olisi uusi kun otamme levyt erikseen kotelosta)
(kuntoluokka hyvä = toimivia, joitain käytön jälkiä voi olla)
FIGURIT / KORISTEET uusia, aitoja tuotteita, suoraan euroopan tukkuliikkeestä.
HINTAEHDOTUS: osasssa vakioilmoituspohjana, hintaehdotuksia saa tehdä, hyväksymme tai hylkäämme , automaattisesti hylkäämme hintaehdotukset mitkä sisältää toimituskulut, kaikista ei saa alennusta. Hylkäyksen yhteydessä voimme laittaa viestiin, vastaehdotuksen tai ei alennusta. UUSISSA tuotteissa ei yleensä alennuksia. Jos kohteessa ei ole ehdota hintaa niin ei hyväksytä kysymys osioon lähetettyjä hintaehdotuksia, oston jälkeen ei anneta jälkikäteen alennuksia.
HUUTOHINNAN LISÄKSI TOIMITUSKULUT
Tämän kohteen minimi toimituskulut näet kohteen oikealla puolella. yhdistelen useamman ostoksen samaan pakettin,
Saat ajankohtaiset toimituskulut useammalle tuotteelle oston yhteydessä huutonetistä tulleessa myyjän vakioviestissä.
RAHAT TILILLE,
Maksu aika ostoille on 3 viikkoa, huutokaupoissa 2 viikkoa, tuotteet lähetetään kun suoritus näkyy.
tilinumero löytyy sähköpostiin tulevan huutokaupan sulkeutumis ilmoitus viestin lopusta
Myyjän vakioviesti, kaikki huudot voi maksaa yhdellä tilisiirrolla, yhdistelen useamman oston samaan pakettiin jos epävarma postikuluista tai summasta ota sähköpostilla yhteyttä, maksaessa KÄYTÄ VIITENUMEROA (vakioviestissä) , EI VIESTEJÄ PANKIN MAKSUIHIN, ilman viitenumeroa maksaessa viivastyttää lähettämistä n. viikon, liikaa maksaessasi palautamme ylimääräisen vähennettynä pankin veloittamalta tilisiirto maksulla.
NOUTO LIIKKEESTÄ: ilmoita sähköpostilla ja tuomme tuotteen toisesta varastosta, ilmoitamme sähköpostilla koska tuote noudettavissa.
PORIN VIDEODIVARI
Antinkatu 9
28 100 PORI
porinvideodivari@saunalahti.fi
02-6378726
www.porinvideodivari.fi
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
















