Iron Man – Live in Cincinnati MCD

Osta heti
Sulkeutuu: 4pv 10h15,00 €
Kuvaus
Maryland doom metal!
Levy on kuuntelematon. Jokaisessa levyssä on Alfred Morrisin omakätinen nimmari, joten näitä ei siten enää tehdä. RIP Alfred vaan!
Levyn tilasin suoraan Alfred Morrisilta, omakustannejulkaisu. Ei tainnut saada edes muualta.
Iron Man – Live in Cincinnati – CDr (), 2006 [r13017989] | Discogs
Levy on kuuntelematon, tilasin näitä aikanaan useamman kun köntässä tuli edullisemmaksi Jenkeistä tilata. Huom: levyllä on hankaumajälkeä, pihinä miehenä Alfred lähetti nämä toisiaan vasten nipussa vain elmukelmuun käärittynä ilman koteloa ja siksi hieman hioutuivat toisiaan vasten. Siksi kuntoluokitus vain hyvä.
Postitus: Ostajan omalla vastuulla voin lähettää kirjeenä, jolloin 1-2 CD-levyä kustantaa 4 €. Muutoin XSS-koon paketti, joka tämän hetken tiedon valossa kustantaa ostajalle 4,80 €, postikulut tarkistetaan vastaamaan kunkin hetken hintatasoa, joten muutokset ovat mahdollisia. Sama koskee pakettilähetykseenkin. Tähän tulee seurantakoodi, joten myös tulee varmemmin perille. Isommat satsit pakettina 6,40 €.
Koska myyn omaa kokoelmaani ja teen tätä vapaa-ajan harrastuksena, on syytä huomioida seuraavaa:
Kysyä saa, mutta vastausaika ei ole sinun kiireistäsi riippuvainen, vaan vastaan kun muilta aktiviteeteiltani joudan. Sama pätee kaupankäyntiin yleensä esim. sitten kun kohde sulkeutuu, vaikka olisit valmis maksamaan tuotteen heti, en itse pidä asiaa kiireellisenä, joten hätäisimmät älkää huutako!
Huom! En ole aktiivinen netissäroikkuja, joten vastaaminen yhteydenottoihin voi viedä helposti muutaman päivän ja lisäksi (tämä on tärkeä!) en ole kovin ripeä toimittajakaan, joten ÄLÄ missään nimessä huuda, jos tuotteet on saatava heti maksusta seuraavana päivänä. Postituspäivä VOI olla useita päiviä maksun saapumisesta!













