Käkönen: Moskovassa ja Arkangelissa talvella 1941

Suosittu tuote1 / 1
Kuvaus
U. A. Käkönen: Moskovassa ja Arkangelissa talvella 1941
- Otava; 1969; kovakantinen kirja; 142 sivua
- ilman kansipaperia ja hieman kulumaa selkämyksen yläreunassa, muuten hyväkuntoinen. Etukannen sisäpuolelle liimattu Ex libris.
- HINTA: 3 euroa + 6 euroa seurattavana pikkupakettina kotiin postilaatikkoon = 9 euroa (HUOMIO: Esim. Pakettiin mahtuu myös jonkinverran muita saman myyjän kirjoja. Ja 7 euron pakettiin vielä enemmän. Katso esim. sotahistoria - Haku - Huuto.net)
- TEE NÄIN: Klikkaa Osta, niin saat huutonetiltä automaattisen viestin, jonka lopusta löydät myyjän sähköpostiosoitteen ja tilinumeron. Maksa myytävänä oleva kohde ja toimituskulut tilisiirrolla tai esim. Mobilepayn kautta, niin myyjä lähettää kohteen kun maksu on tullut perille. Jos olet maksanut toimituksen pakettina, saat seurantanumeron. Kirjeestä voi myyjä halutessa lähettää kuvan lähetyksestä ennen postittamista.
- Voit myös pyytää myyjältä laskun. Jos ostat samalla useamman saman myyjän kohdetta, niin älä maksa yksittäisiä kohteita ennen kuin koko paketin sisältö on selvä.
- HUOMIO: En vastaa postin silloin tällöin hukkaamista kirjeistä. Aina turvallisempi maksaa toimituksesta hieman enemmän ja ostaa pikkupaketti, johon tulee seurantanumero, varsinkin jos on kysymyksessä arvokkaapi kirja.
Uljas Antero Käkösen teos valottaa henkilökohtaisin kertomuksin Moskovan ja Arkangelin tapahtumia talvella 1941 sodan ja politiikan pyörteissä
hakusanat: jatkosota sotahistoria toinen maailmansota Suomen historia Neuvostoliitto
Myyjä
h
Toimitus ja maksu
Toimitustapa:
Toimitus6,00 €
NoutoIlmainen
Lisätiedot
Sijainti:10900 HANKO
Kunto:Hyvä
Osasto:Historia
Lisätty:09.05.2026 klo 15.42
Sulkeutuu:06.09.2026 klo 15.42
Kohdenumero:643966313
Katselukerrat:0













