Item image
1 / 1
UusiVaasa

Osta heti

Sulkeutuu: 17pv 12h

1,80 €

Kuvaus

Iso määrä kiiltäviä ja välkkyviä paljetteja. Liimaa tai ompele. Halkaisija noin 3 mm. Materiaali muovia. Näitä löytyy pieni minigrip pussillinen.

Paljetit sopivat lähes minkä tahansa kangasmaterialin koristeluun. Näiden väri on erikoinen kun paljetista näkyy läpi niin että siftaa väriä läpi.

Löytyy enää 1 setti. Hinta 1.80e/ setti. Postitus kirjeenä, postin hinnaston mukaisesti. Pk alkaen 1 kpl kirjepostimerkki tai xxs pakettina 7.90e jos ostat isomman määrän askartelutarvikkeita.

#irtopaljetti #askartelu #käsityö #diy #itsetehty #pyöreäpaljetti #paljetti #askarteluun #ostaniinpaljonkunhaluat #yhdistänpostikuluja #ompelutarvike #käsityötarvike #tuunaus #tuunaus #skräppäys #korttiaskartelu #koriste #kranssikoriste #käsinommeltava #läpinäkyvä

X59

Myyjä

n
Yksityishenkilö

Toimitus ja maksu

Toimitustapa:
Toimitus7,90 €
NoutoIlmainen

Lisätiedot

Sijainti:65100 VAASA
Kunto:Uusi
Osasto:Helmet
Lisätty:23.07.2026 klo 19.04
Sulkeutuu:20.11.2026 klo 11.45
Kohdenumero:648969418

Myyjän muut tuotteet

Näytä kaikki
Mainos

Tutustu myös näihin