Kirja Sudenpentujen sanasolmuja Disney (kovakantinen)

Item image
Item image
Item image
Item image
Item image
Suosittu tuote1 / 5
TyydyttäväLammi

Osta heti

Sulkeutuu: 64pv 18h

2,50 €

Kuvaus

Myynnissä kirja Disney: Sudenpentujen sanasolmuja. Sanoma Magazines. Otavan Kirjapaino, painovuosi 2003 Keuruu. Sivuja 96 kpl.

Kansissa normaalia kulumaa, kansien kulmat kärsineet eniten. Sivut päällisin puolin hyvässä kunnossa, mutta kahdella sivulla yläkulmataitos ja yhdellä sivulla alakulmataitos, kahdella sivulla yläreunassa ison klemmarin jättämä painauma, aukeaman 46-47 tehtävät tehty lyijykynällä ja vastaukset pyyhitty pois, mutta jälkiä niistä on jäänyt. Lisäksi muutamilla sivuilla on selkeitä tahroja. Etukannen sisäpuolella lyijykynällä teksti Miina 35. Ollut eläinkodissa.

Tekstejä kirjan takaa:

"Salakirjoitusta, sana- ja kuva-arvoituksia, piilosanoja, anagrammeja, palindromeja, pelejä, ristikoita... Tästä opuksesta löytyy takuulla tehtäviä joka lähtöön, yksin tai kavereiden kanssa tehtäviksi! Osa on niin vaativia, että niiden ratkaisemisesta saa kymmenen tähden kenraalin arvomerkin. Ja mikä hauskinta, samalla voi oppia laatimaan myös omia sanatehtäviä. Tehtävien ratkaisut ovat kirjan lopussa."

Myyjä

K
Yksityishenkilö

Toimitus ja maksu

Toimitustapa:
Toimitus6,00 €
Maksuehdot:En omista älypuhelinta, joten MobilePay ei valitettavasti käy.
Toimitusehdot:

Lisätiedot

Sijainti:16900 LAMMI
Kunto:Tyydyttävä
Lisätty:20.05.2026 klo 17.28
Sulkeutuu:09.08.2026 klo 16.56
Kohdenumero:644710364
Katselukerrat:0

Myyjän muut tuotteet

Näytä kaikki

Tutustu myös näihin

Mainos