Koko 39 Step-langasta käsinkudotut villasukat

Suosittu tuote1 / 1
Kuvaus
Austermannin Step-langasta neulotut villasukat. Step-lanka on käsitelty Aloe Veralla ja Jojoba-öljyllä. Käsittely tekee langasta pehmeän ja jalkoja hoitavan. Koostumus 75% villa ja 25% polyamidi.
Sukat ovat ohuet ns. kaupunkisukat, joita voi käyttää mm. joka sään kengissä, urheilujalkineissa, luistimissa, hiihtokengissä. Myös viluvarpaille yösukiksi.
Käsinpesu tai hienopesu 40°.
Sukan koko 39 kärjestä kantapäähän 25 cm.
Langan luonteesta johtuen raidat/kuviot eivät ole täysin identtiset molemmissa sukissa.
Myyjä
k
Toimitus ja maksu
Toimitustapa:
Toimitus6,40 € / 4,80 € (koti)
NoutoIlmainen
Toimitusehdot:
Tilinumero meklariviestin lopussa, jonka saat kohteen sulkeuduttua. Jos huudat useamman kohteen, niin yhdistelen postimaksuja. Kun maksu näkyy tililläni niin postitan tuotteen. Pakkaan tuotteen hyvin ja asianmukaisesti. En vastaa postin rikkomista ja hävittämistä tuotteista.
Odotan yhteydenottoa/maksua 7 päivää, ellei toisin ole sovittu ennen huutoa.Tämän jälkeen pistän tuotteen uudelleen myyntiin.
Lisätiedot
Sijainti:50105 SMARTPOST
Kunto:Uusi
Osasto:Muut naistenvaatteet
Lisätty:06.03.2026 klo 07.52
Sulkeutuu:04.07.2026 klo 06.45
Kohdenumero:639329767
Katselukerrat:5













