LUOJA ARMAHTAA, MINÄ EN DVD

Item image
Suosittu tuote1 / 1
HyväHollola

Osta heti

Sulkeutuu: 119pv 21h

4,00 €

Kuvaus

Luoja Armahtaa Minä En DVD (suomijulkaisu)

Kaksi väkivaltaista rikollista ovat ryöstäneet palkkarahoja kuljettavan junan, jättäen taakseen vain kasan ruumiita. Lainvalvoja Doc saa kuulla asiasta ja siitä että toinen ryöstäjistä on sama mies, jonka hän luuli tappaneensa vuosia sitten. Nyt Doc janoaa kostoa - ja ryöstösaalista itselleen. Mutta takaa ajetut rikolliset Bill San Antonio ja Bud ovat äärimmäisen vaarallisia, turvautuvat puhetta mieluummin aseeseensa, ja lisäksi he ovat piilottaneet saaliinsa. Onnistuakseen kostossaan, täytyy Docin punoa ovela ja riskialtis suunnitelma, ja olla valmis salamannopeasti turvautumaan revolveriinsa... Mutta Doc ei aio käydä ryöstäjiä vastaan yksin. Avukseen hän saa kovanyrkkisen vakuutustutkija Earpin.

Ensiesitysvuosi
1967

Ohjaus
Giuseppe Colizzi

Näyttelijät
Terence Hill
Bud Spencer
Frank Wolff
Gina Rovere

 

Kuntoluokitus: Hyvä. 

Käytän kuntoluokituksia

* Uusi: tuote on uusi muoveissa

* Hyvä: tuote on käytetty. Levy(i)ssä voi olla käytön jälkeä, joka ei vakuita toistoon, kansissa normaalia käyttökulumaa. 

Katso myös muut myynnissä olevat kohteeni allaolevista linkeistä:

DVD

Anime Dokumentit Draama Jännitys Kauhu Kaukoitä Komedia Kotimaiset Lastenelokuvat Musiikki Scifi ja fantasia Sota ja western Toiminta Tv-sarjat Urheilu Dvd-Muut

 

BLU-RAY

Anime Dokumentit Draama Jännitys Kaukoitä Kauhu Komedia Kotimaiset Lastenelokuvat Musiikki Sci-fi ja fantasia Sota ja westernToiminta Tv-sarjat Urheilu Dvd-Muut

 

CD

CD-levyt

Myyjä

R
Yksityishenkilö

Toimitus ja maksu

Toimitustapa:
Toimitus4,80 €

Lisätiedot

Sijainti:15880 HOLLOLA
Kunto:Hyvä
Lisätty:11.06.2026 klo 17.15
Sulkeutuu:09.10.2026 klo 15.57
Kohdenumero:646198105
Katselukerrat:0

Myyjän muut tuotteet

Näytä kaikki

Tutustu myös näihin

Mainos