Ilmoitus on sulkeutunut
Item image
Suosittu tuote1 / 1
HyväLehmo

Osta heti

2,90 €

Sulkeutunut

Kuvaus

Komisario Anders Knutas saa tutkittavakseen karmaisevan joukkomurhan.
Huippusuositun Gotlanti-sarjan 15. osa.

Turistikausi on ohi Lilla Karlsössä. Lempeä syyskuun aurinko ja lämmin meri houkuttelevat opiskelijajoukon viettämään viikonloppua karulla ja kaukaisella saarella. Frida torkahtaa kuumassa auringonpaisteessa, ja kun hän herää, hän huomaa kauhukseen, että kaikki hänen ystävänsä makaavat kuolleina hänen ympärillään.

Uutinen murhista kohauttaa koko maata. Murhaaja on yhä vapaalla jalalla, ja päivä päivältä huoli ja kauhu leviävät yliopistolla. Vainoaako joku opiskelijoita, vai olivatko uhrit vain väärässä paikassa väärään aikaan?

Mari Jungstedtin dekkareita on myyty Ruotsissa yli kolme miljoonaa ja Suomessa yli 250 000 kappaletta. Hän on lyönyt läpi yli 20 maassa, mm. Yhdysvalloissa.

Kovakantinen kirja on erittäin siisti. Kohteissani on paljon muitakin Jungstedtin teoksia ja muita dekkareita, joten yhdistelemällä ostoja säästät postikuluissa. Postikulut 4,9 euroa lisätään hintaan.

Voit yhdistellä myös nimimerkkiemme merluc, heleena44 ja belia777 ostoksia, jolloin postikuluissa tulee säästöä.

Myyjä

h
Yksityishenkilö

Toimitus ja maksu

Toimitustapa:
Toimitus4,90 €
NoutoIlmainen

Lisätiedot

Sijainti:80710 LEHMO
Kunto:Hyvä
Lisätty:07.05.2026 klo 19.40
Sulkeutuu:03.06.2026 klo 01.43
Kohdenumero:643849679
Katselukerrat:0

Myyjän muut tuotteet

Näytä kaikki

Tutustu myös näihin

Mainos