Mark Levengood & Unni Lindell: Vanhat tädit eivät muni

Suosittu tuote1 / 1
Kuvaus
Mark Levengood & Unni Lindell: Vanhat tädit eivät muni. Schildts Kustannus Oy, 2002.
Melko hyväkuntoinen kovakantinen kirja. Kirjaa on näemmä käytetty kasvien prässäämiseen, minkä takia sivuilla on joitakin vaaleanruskeita jälkiä. Pääosin kuitenkin siistit sivut. Ei merkintöjä.
Myyjä
JK
Toimitus ja maksu
Maksutapa:Tilisiirto, Käteinen, MobilePay
Toimitustapa:
Toimitus3,50 €
NoutoIlmainen
Toimitusehdot:
Toimitusvaihtoehdot:
A) Postitus pienessä Helposti-kuoressa (paperikuori, ei seurantaa): 3,50 euroa.
B) Toimitus XXS-pakettina (pahvikuori, seuranta): 6,00 euroa. Käytän pakettitoimituksiin vaihtelevasti sekä Matkahuoltoa että Postia. Ilmoita tuotteen ostettuasi sähköpostitse, jos haluat toimituksen nimenomaan Matkahuollon tai nimenomaan Postin kautta. Jos asialla ei ole merkitystä, en tarvitse ilmoitusta.
C) Nouto sopimuksen mukaan. Tarkemmat nouto-ohjeet ja tiedot noutoajoista vakioviestissä, jonka kohteen ostaja saa sähköpostitse meklarinviestin ohessa.
HUOM!
1) Mainitut toimituskulut ovat voimassa vain tämän yhden tuotteen toimitukselle. Monen kohteen kaupoissa toimituskulujen maksimi (manner-Suomeen) on 8,00 euroa tuotteiden määrästä riippumatta.
2) En vastaa kaupan kohteesta jätettyäni kirjeen/paketin kuljetettavaksi.
Lisätiedot
Sijainti:00560 HELSINKI
Kunto:Hyvä
Lisätty:13.02.2026 klo 20.11
Sulkeutuu:13.06.2026 klo 20.11
Kohdenumero:637805495
Katselukerrat:1
Myyjän muut tuotteet
Näytä kaikkiTutustu myös näihin
Mainos













