Item image
Suosittu tuote1 / 1
HyväHelsinki Kuuskulma

Osta heti

Sulkeutuu: 61pv 20h

4,50 €

Kuvaus

Uusi tulokas räjäyttää pankin vangitsevalla trillerillään!

Suomen suurlähetystön työntekijä Jare Westerlund katoaa Zagrebissa. Ainoa johtolanka on nimettömät uhkaukset, joita Westerlund on saanut juuri ennen katoamistaan. Tilannetta lähetetään selvittämään puolustusvoimien erityisasiantuntija Daniel Kuisma ja ulkoministeriössä työskentelevä Annika Lehto.

Kroatia on Kuismalle tuttu paikka, sillä hän on osallistunut aikoinaan Jugoslavian sotaan rauhanturvaajana. Samassa sodassa on taistellut myös italialainen Antonio Franzo, joka joutuu Dubrovnikissa murhayrityksen kohteeksi. Pian hän saa tietää, että vaarassa ovat muutkin sodan aikana salaiseen operaatioon osallistuneet miehet, heidän joukossaan yksi suomalainen.


Max Seeckin esikoisteos on kansainvälisen tason tiheätunnelmainen trilleri, jota on mahdotonta laskea käsistään ennen kuin viimeinenkin sivu on luettu.

---

Kuvan pokkari.

KUNTO erinomainen.

TOIMITUS kirjepostina (ei seurantakoodia, suojataan paperilla ympäriltä mahdollisuuksien mukaan). 

Kuuskulma toimii ainoastaan nettikauppana. Ei noutoja. Huomioithan tämän ennen tilausta. Kiitos.

   (PK) K4

Myyjä

K
Yritys Kuuskulma

Toimitus ja maksu

Toimitustapa:
Toimitus4,50 €
Toimitusehdot:

Lisätiedot

Sijainti:00510 HELSINKI
Kunto:Hyvä
Lisätty:06.04.2026 klo 06.45
Sulkeutuu:04.08.2026 klo 18.30
Kohdenumero:639262941
Katselukerrat:1

Myyjän muut tuotteet

Näytä kaikki

Tutustu myös näihin

Mainos