Minä päivänä tahansa DVD

Item image
Item image
1 / 2
HyväKuopio

Osta heti

Sulkeutuu: 8pv 15h

3,00 €

Kuvaus

Voit voittaa tai hävitä minä päivänä tahansa. Mutta osaatko voittaa tai hävitä kuin mies?" - Tony D´Amato, valmentaja, Miami Sharks.

Olit kuka hyvänsä ja teit mitä tahansa työksesi, kannoillasi on aina joku nuorempi ja vahvempi. Miami Sharksin vamentaja Tony D´törmää tähän totuuteen, kun joukkueen onni kääntyy muutaman voittoisan pelikauden jälkeen.

Sharks häviää ja häviää, yleisö kaikkoaa ja joukkueen 39-vuotias tähti pelinrakentaja Jack "Cap" Rooney loukkaantuu. Ikääntyvällä valmentajalla on lisäksi ristinään lahjakas mutta ylimielisen koppaava pelaaja Willie Beamen sekä joukkueen nuori toimitusjohtaja Chritina Pagniacci.

Oliver Stonen ohjaama MINÄ PÄIVÄNÄ TAHANSA kurkistaa amerikkalaisen jalkapallon kulissien takaiseen maailmaan. Elokuvan pääosissa nähdään Al Pacino, Cameron Diaz, Dennis Quaid, Jamie Foxx, James Woods ja LL Cool J.
Minä päivänä tahansa on ns. ohjaajan versio.

Myyjä

k
Yksityishenkilö

Toimitus ja maksu

Toimitustapa:
Toimitus5,00 €
NoutoIlmainen
Toimitusehdot:Rahat tilille=paketti postiin/nouto

Lisätiedot

Myytävänä:31 kpl
Sijainti:70460 KUOPIO
Kunto:Hyvä
Lisätty:13.06.2026 klo 12.52
Sulkeutuu:11.10.2026 klo 18.53
Kohdenumero:646298176

Myyjän muut tuotteet

Näytä kaikki
Mainos

Tutustu myös näihin