Mustanaamio nro 11 / 1968: Viidakko-olympialaiset – hienok

Item image
Item image
1 / 2
HyväOrimattila

Huutokauppa

Korkein huuto0 huutajaa

31,50 €

7pv 22h

Sulkeutuu

Kuvaus

Myynnissä hienokuntoinen Mustanaamio (Fantom) vuodelta 1968 (N:o 11). Tämä 52-sivuinen jättinumero sisältää legendaarisen Viidakko-olympialaiset -tarinan sekä Maailman poliisikuntia -keräilykuvasivun (Jordania). etukannessa on upea, siisti esittely näyttelijälegenda Marlon Brandosta.

Lehti on ikäisekseen todella upeassa iskussa. Kannet ovat ryhdikkäät ja väreiltään kirkkaat. Sisäsivut ovat siistit, valkoiset ja napakat – ei repeämiä, tai teippauksia.kevyt painuma alakulmassa, ollut puristeessa Tällaista 60-luvun alun hienokuntoista Mustanaamiota tulee harvoin vastaan!

  • Julkaisuvuosi: 1968

  • Kustantaja: Semic Press

  • Spesiaali: Marlon Brando -takasivu & Maailman poliisikunnat -kuvat tallessa

  • Kunto: Hieno / Erinomainen keräilykunto

  • hakusana, sarjakuvat.lee falk,mustanaamio, 1968, fantom, sarjakuva, keräily, retro, nostalgia, semic press, vanhat sarjakuvat, keräilylehti, hienokuntoinen, 60-luku, marlon brando, viidakko-olympialaiset, fantoom, antikvariaatti.vaeltava aave, devil

  • "" mh sä alla taskulamppu laatikossa

Myyjä

L
Yksityishenkilö

Toimitus ja maksu

Toimitustapa:
Toimitus5,90 €
NoutoIlmainen

Huutohistoria

Ei huutoja vielä.

Lisätiedot

Lähtöhinta:31,50 €
Minimikorotus:1,50 €
Sijainti:16300 ORIMATTILA
Kunto:Hyvä
Lisätty:06.11.2026 klo 17.41
Sulkeutuu:14.11.2026 klo 17.12
Kohdenumero:654688072

Myyjän muut tuotteet

Näytä kaikki
Mainos

Tutustu myös näihin