Myynninmurtajat - 20 uskomusta B2B-myynnistä

1 / 1
HyväHelsinki
Osta heti
Sulkeutuu: 74pv 11h4,00 €
Kuvaus
Petteri Hakala & Lalle Michelsson: Myynninmurtajat - 20 uskomusta B2B-myynnistä. Talentum, 2009 (2. painos).
Hyväkuntoinen pahvikantinen (liepeellinen) kirja. Etukannen kulmat ottaneet ihan pikkuisen osumaa. Siistit sivut. Ei merkintöjä.
Myyjä
JK
Toimitus ja maksu
Toimitustapa:
Toimitus6,50 €
NoutoIlmainen
Toimitusehdot:
Toimitusvaihtoehdot:
- Postin Pikkupaketti kotiin (pahvikuori, seuranta): 6,50 euroa. Pikkupaketti voidaan jättää vastaanottajan oven taakse, mikäli se ei mahdu postilaatikkoon.
- Matkahuollon XXS-koon paketti (pahvikuori, seuranta): 6,50 euroa. Paketti toimitetaan Matkahuollon palvelupisteeseen tai pakettiautomaattiin. Ostaja voi halutessaan ilmoittaa toivomansa noutopaikan sähköpostitse.
- Nouto sopimuksen mukaan Helsingistä Arabianrannasta: 0 euroa. Tarkemmat nouto-ohjeet ja tiedot noutoajoista vakioviestissä, jonka kohteen ostaja saa sähköpostitse meklarinviestin ohessa.
HUOM!
- Mainitut toimituskulut ovat voimassa vain tämän yhden tuotteen toimitukselle. Monen kohteen kaupoissa toimituskulujen maksimi (Suomen sisällä, pl. Ahvenanmaa) on 8,00 euroa tuotteiden määrästä ja painosta riippumatta.
- En vastaa kaupan kohteesta jätettyäni paketin kuljetettavaksi.
Lisätiedot
Sijainti:00560 HELSINKI
Kunto:Hyvä
Osasto:Liiketalous
Lisätty:12.08.2026 klo 00.35
Sulkeutuu:10.12.2026 klo 01.35
Kohdenumero:650283158











