Pasi Kostiainen - Ja rokki soi (sid.)

Suosittu tuote1 / 1
Kuvaus
Kuvan kirja. Sidottu kansipaperein.
KUNTO hyvä käytetty. Esilehden omistenimi sotkettu. Ei muita merkintöjä. Kansipaperissa rispaantumia.
TOIMITUS kirjepostin mukana kuoressa (suojataan paperilla tapauskohtaisesti mahdollisuuksien mukaisesti, ei seurantaa).
Valitettavasti noutomahdollisuutta ei tuotteissa ole. Luethan toimitustiedot.
Pk AD4
Myyjä
K
Toimitus ja maksu
Toimitustapa:
Toimitus6,00 €
Toimitusehdot:
* Luettehan ohjeistuksen. *
Maksuohjeet saapuvat näytölle ostettuanne tuotteen - sekä sähköpostiinne meklariviestissä. Erillisiä laskuja tai tuplavarmistuksia ei sähköpostiin saavu.
Kirjepostikulu on yhdelle kirjalle. CD-/DVD-ohjeistus erikseen. (Paketteihin mahtuu runsaasti tuotteita. Tuotteet paketoidaan asiallisesti, pääsääntöisesti sanomalehtiin suojattuina.)
Valikoimani sijaitsee useissa eri varastoissa ympäriinsä. Varastokierros tapahtuu noin kerran viikossa ja postitus m a h d o l l i s e s t i vasta r e i l u n viikon päästä tilisiirron saapumisesta. Yritys ei reagoi toimitusnopeutuspyyntöihin.
Muistattehan lisäksi Postin ja pankkien pidentyneet palveluajat. Viikonloppuina ja pyhinä ei tapahdu pankki- eikä kirjepostiliikennettä. Monissa kunnissa ei jaeta postia joka arkipäivänä. Yritys ei vastaa kuljetusyhtiöiden toiminnasta.
Kuuskulma toimii VAIN netissä. Ei noutoja. Yritys ei reagoi noutotoiveisiin. Tuotteiden (ja toimituskulujen) hinnat pitää. (Järkeviin) sähköposteihin vastaillaan työpäivänä, noin viikon välein. Yrityksellä ei ole puhelinta. Ethän etsi yksityisnumeroani.
Items will NOT be shipped abroad.
Lunastamattomista ostoksista annetaan negatiivinen palaute. Palautekäytäntöä harkitaan myös, mikäli asiakas antaa kaupasta perusteettoman palautteen, joka johtuu oheisen ohjeistuksen noudattamattomuudesta.
Lisätiedot
Sijainti:00510 HELSINKI
Kunto:Hyvä
Osasto:Musiikki
Lisätty:15.04.2026 klo 10.31
Sulkeutuu:13.08.2026 klo 10.30
Kohdenumero:642194867
Katselukerrat:0
Myyjän muut tuotteet
Näytä kaikkiTutustu myös näihin
Mainos













