Retro kangas 112x135cm


Osta heti
Sulkeutuu: 119pv 20h15,00 €
Kuvaus
Kaunis ja värikäs retro kukkakangas (noin 112 x 135 cm)
Ilmoitusteksti:
Myydään tarpeettomana eteenpäin siisti ja hyväkuntoinen retro-henkinen kukkakangas. Kankaassa on pirteä ja näyttävä puna-oranssi pohjaväri, jota koristaa säännöllisiin ruutuihin jaettu kaunis, suurikokoinen valkoinen kukkakuvio vihreine lehtineen.
Materiaali on mukavan tuntuista ja laadukasta puuvilla-polyesterisekoitetta, jossa on normaali kankaan vahvuus. Sopii erinomaisesti esimerkiksi retro-henkiseksi sisustuskankaaksi, värikkäisiin sisustustyynyihin, pikkunäppäräksi verhoksi tai muihin iloisiin DIY- ja käsityöprojekteihin!
Tiedot ja mitat:
Koko: noin 112 x 135 cm
Materiaali: Puuvilla / polyesteri
Värit: Puna-oranssi pohja, valkoiset kukat, vihreät lehdet
Kunto: Erittäin siisti ja hyväkuntoinen pala
Hinta: 15 € noudettuna tai + postikulut 9,90 €
Maksutapana käy käteinen tai MobilePay. Voit ostaa samaan lähetykseen muutakin (kuten askartelutarvikkeita, nauhoja tai muita kankaita) – yhdistän aina postikulut mahdollisimman edullisesti!
#kangas #retro #vintage #kukkakangas #puuvillapolyesteri #sisustuskangas #retroilua #värikäskoti #diy #käsityöt #itsetehty #sisustus #ompelu #ompelutarvikkeet
BTT002













