ROBERT DOISNEAU; Le Baiser de L'hotel de Ville 1950. NOUTO!





Kuvaus
HUOM!!! "VAIN NOUTO" - KOHDE
ROBERT DOISNEAU "Le Baiser de L'Hotel de Ville Paris 1950" aka "Suudelma Pariisissa."
HAKUSANAT: VALOKUVA, Pariisi, taidevalokuva, kehystetty taulu. Tämä on Pariisi-teemaisten valokuvien yksi klassikoista. Romantiikan ja intohimon ylitysotos ja kuitenkin kuva ja tilanne lienevät lavastetut. Toki kannattaa uskoa sponttaaniin rakkauden ilmentymään.
Kehystetty valokuvateos.
TEEMA: Pariisi, katu. SUUDELMA!
KOKO: n. 60,5cm x 80,5cm
EI LASITETTU.
KUNTO: Hyvä. Kuten mallikuvista näkyy, kuvassa on pieni repeämä (MALLIKUVA 4), jota tuskin huomaa etupuolelta, mutta suosittelen korjaamaan tuon kohdan sekä asentamaan lasin. Kuvan vasemmassa alanurkassa on myös jokunen, pikku raape (MALLIKUVA 5).
OLEN HUOMIOINUT NUO LÄHTÖHINNASSA!.
Laadukas kehystys ja kuvan kiinnitys pohjalle. Siistit, uudenveroiset kehykset. Kaikki Huutoon laittamani PARIISI-teemaiset "valokuvataulut" on kehystetty samassa firmassa, joten kaikissa on erittäin laadukkaat kiinnitykset ja kehykset jne.
Näin korona-aikana toivon, että maksat kohteen etukäteen pankkiin.
HUOM! Voitettuasi ja maksettuasi tämän kohteen, voimme sopia (mikäli tarvitset) kuinka kauan pidän voittoasi kotonani mahdollisten noutovaikeuksien vuoksi. Maksettuasi voi joku Lahdessa asuva tai käyvä ystäväsi,tuttavasi, sukulaisen tms. käydä hakemaan kohteen minulta. Voimme myös sopia, minne Lahdessa voittosi vien. Oleellista on, että maksat kohteen. Se vahvistaa kaupan! Tällä järjestelyllä voi huutaa muitakin VAIN NOUTO-kohteitani ja voimme toimia niiden kanssa ihan samalla lailla. No problem!
Googlaa lisätiedot & KATSO MALLIKUVAT


















