SAWA-monikäyttöpannu; käyttö- ja ruokaohjeet + reseptit 1963





Suosittu tuote1 / 5
Kuvaus
SAWA-monikäyttöpannu - parempaa ruokaa alhaisemmalla lämmöllä. Käyttöohje ja keittokirja, 32 sivua + tukevat pahvikannet. Stiftaus kahdella niitillä, väri- ja mv-valokuvakuvitus. Mukana lisäksi pienempi vihkonen "Receptejä ja hyviä neuvoja", jossa lisää ruokaohjeita! :) Tässä 20 sivua kansineen, stiftaus yhdellä niitillä. Gullbacken, Sverige 1963.
Ruokaohjeita alkuruuista ja tavallisista arkilounaista jälkiruokiin, leivonnaisiin ja vaikka mihin ruuanlaittoon... Käypäiset ohjeet vielä nykyäänkin. Hyvin siistit ohjeet; ei repeämiä, ei likaa tai nuhrua, ei merkintöjä eikä tuoksuja!
Myyjä
M
Toimitus ja maksu
Toimitustapa:
Toimitus5,50 €
NoutoIlmainen
Toimitusehdot:
Postikulut laskutetaan aina todellisten Postin tariffien mukaan. Voit yhdistää tähän myös muita tuotteita. Kerään mielelläni useampia huutoja samaan pakettiin ja säilytän myös halutessa huutoja yhteispostitukseen - asiasta voidaan sopia erikseen. :) Huomaathan, että tällöin myös postikulut lasketaan uudelleen, mikäli eri tuotteita on useita ja ne ovat eri tuoteryhmistä.
Nouto Helsinki/Malmi helposti sovittavissa. Tällöin käteismaksu ja miel. tasaraha.
Lisätiedot
Sijainti:00700 HELSINKI
Kunto:Hyvä
Osasto:Muut keräilykohteet
Lisätty:17.03.2026 klo 07.41
Sulkeutuu:15.07.2026 klo 06.37
Kohdenumero:640123536
Katselukerrat:1
Myyjän muut tuotteet
Näytä kaikkiTutustu myös näihin
Mainos


















