“Sherlock Holmes” (Blu-ray)

Item image
Item image
Item image
1 / 3
UudenveroinenVantaa

Osta heti

Sulkeutuu: 59pv 22h

5,00 €

+ palvelumaksu 0,59 €

Kuvaus

TEKNISET TIEDOT:

  • Kuvasuhde: 1.85:1

  • Alue: B

  • Ääniraidat: englanti DTS-HD Master Audio 5.1; Dolby Digital 5.1: englanti, ranska, saksa, italia, espanja.

  • Tekstitykset: suomi, ruotsi, tanska, norja, englanti, ranska, espanja, portugali, tanska, saksa, italia.

  • Levyjen määrä: 1

  • Pääosissa: Robert Downey Jr., Jude Law, Rachel McAdams, Mark Strong,..


ERITYISOMINAISUUDET:

  • Maximi elokuva tila.

  • Tarkennuspisteet.

  • Sherlock Holmes: Keksitty uudelleen.

  • BD-Live toiminnallisuus.


ESITTELY:

"Etsivä Sherlock Holmes ja hänen vankka kumppaninsa Watson käyvät järkkytaistelussa vihollisen kanssa, jonka juoni on uhka koko Englannille." – IMDb.


Seuraa tätä linkkiä saadaksesi syvällisen arvion levystä ja elokuvasta: https://www.blu-ray.com/movies/Sherlock-Holmes-Blu-ray/9376/#Review


KUNTO:

Levyssä ei ole valmistusvirheitä: ei pätkimistä tai hyppimistä, ei ongelmia videon tai äänen kanssa. Levy on moitteettomassa kunnossa, ei naarmuja tai muita vikoja. Kotelossa on jonkin verran hylly/säilytyskulumaa kalvokannessa kevyenä naarmuuntumisena.

Myyjä

g
Yksityishenkilö

Toimitus ja maksu

Maksutapa:Huuto Turva
Toimitustapa:
NoutoIlmainen
Myyjä toimittaa1,00 €

Lisätiedot

Sijainti:01340 VANTAA
Kunto:Uudenveroinen
Lisätty:22.10.2026 klo 23.59
Sulkeutuu:21.12.2026 klo 23.51
Kohdenumero:654312362

Suodattimet

Myyjän muut tuotteet

Näytä kaikki
Mainos

Tutustu myös näihin