Uniikki hopeansävyinen "oksa" -korusetti




Osta heti
Sulkeutuu: 12pv 0h30,00 €
Kuvaus
Myydään kuvien mukainen Oksa -korusetti, korusettiin kuuluu kovakorut ja kaulakoru. Uniikki setti, jonka olen muokanut uusista kaulakoruista. Mahdollisuus valita korvakorut suljetuilla tai avokoukuilla. Valkokuvissa nähtävissä molemmat versiot. Ilmoita kummat haluat settiin mukaan. Koukkujen materiaali nikkelitön. Ei leimoja. Metalli ei ole heppoista, vaan painavahkoa.
Mitat:
Kaulaketjun pituus lukkoineen 68,0 cm
Leveys 0,2 cm.
Korvakorujen ja riipuksen "oksan" pituus 5,0 cm ja levein kohta 3,5 cm.
Vastaavia settejä erilaisilla kaulakoruilla myynnissä toisina kohteina.
Pahoittelen huonoa kuvan laatua.
Korulippaiden tyhjennys käynnissä. Myyntiin tulee uusia ja vanhoja, käyttämättömiä tai käytössä olleita koruja. Erikoisuuksia joukossa.
Katso myös muut kohteeni! Jokaisen makuun löytyy omat uniikit korvakorut ja paljon myös muitakin koruja. Myynnissä paljon erilaisia, eri värisiä, näköisiä ja kokoisia koruja. Materiaaleina mm. muovi, lasi, kivi, jalokivet(hiotut ja luonnon muovaamat), metallit. Metalliosien materiaalit nikkelittömiä, yleensä platinaa, väreinä pronssi, hopea, kulta ja antrasiitti/musta.
Yhdistän huutoja samaan pakettiin, huuda useampi tuote yksillä postikuluilla!
Koru, korut, kaula, kaulakoru, riipus, kivellinen, kaulaketju, ketju, litistetty, kultainen, timantti, timanttinen, diamond, diamonds, hopea, hopeinen, hopeoitu, 813, 830, 925, silver, S800, S900, S813, S830, S925 yksinkertainen, näyttävä, kuviollinen, kuvio, koristeelllinen, koristeltu, koriste.

















