UNIKLUBI: Kaikki mitä mä annoin 2003-08 (CD), kokoelma

Item image
Suosittu tuote1 / 1
UudenveroinenReijola

Osta heti

Sulkeutuu: 4h 44min

4,50 €

Kuvaus

KAIKKI MITÄ MÄ ANNOIN 2003-2008 on UNIKLUBI-yhtyeen kokoelma vuodelta 2008. Siltä löytyvät yhtyeen kaikki hitit, mm. RAKKAUTTA JA PIIKKILANKAA, HUOMENNA, NÄIDEN TÄHTIEN ALLA sekä RAKKAUDESTA HULLUUTEEN.

CD on uudenveroinen. Kun ostosumma näkyy tililläni, panen heti levyn postiin, posti- ja pakkauskulut Suomeen helposti-kuoressa kuplamuovin kera 3,8 e. (International deliveryavailable to Europe, postalcharge 6 euros, othercountries 6 euros). Myös nouto mahdollinen. Otan pian yhteyttä, kun kaupankäynti on päättynyt. Koetetaan hoitaa maksut 7 päivän sisällä kohteen sulkeutumisesta.

Kannattaa huutaa useampia kohteita. Samalla 3,8 euron maksulla kulkee 2 normaalipaksuista cd-levyä tai 4 normaalipaksuista cd-singleä tai 2-3 kasettia. 4 normaalipaksuista cd-levyä kulkee 4,8 euron postimaksulla. Muistetaan myös palautteet puolin ja toisin.

KAPPALELISTA:

Albumi sisältää yhtyeen tunnetuimpien kappaleiden lisäksi uudet kappaleet ”Rakkaudesta hulluuteen” ja ”Liian lähellä”. Myös akustinen versio kappaleesta ”Kiveen” oli ennenjulkaisematon.

KAPPALELISTA:

Rakkaudesta hulluuteen

Rakkautta ja piikkilankaa

Huomenna

Vnus

Kaikki mitä mä annoin

Näiden tähtien alla

Kiertää kehää

Luotisade

Totuus

Kylmää

Liian lähellä

Varjoon juuttunut

Kiveen (akustinen versio)

Koko talvi kesämökillä

Varjot

Tuhka

Myyjä

P
Yksityishenkilö

Toimitus ja maksu

Toimitustapa:
Toimitus3,80 €

Lisätiedot

Sijainti:80330 REIJOLA
Kunto:Uudenveroinen
Lisätty:24.05.2026 klo 19.37
Sulkeutuu:07.06.2026 klo 06.22
Kohdenumero:644975923
Katselukerrat:0

Myyjän muut tuotteet

Näytä kaikki

Tutustu myös näihin

Mainos