Valkoinen pitsi verhokappa 230x93cm


Osta heti
Sulkeutuu: 119pv 23h26,00 €
Kuvaus
Upea valkoinen pitsiverhokappa ruusukuviolla (230 x 93 cm, 2 kpl)
Myydään upea, erittäin kaunis ja romanttinen valkoinen pitsiverhokappa (saatavilla 2 kpl). Kapassa on näyttävä, brodeerattu ruusu- ja kukkakuviointi sekä kauniisti aaltoileva alareuna. Kangas on laadukasta, läpikuultavaa polyesteriä, joka päästää valon kauniisti sisään. Verhot ovat ompelimossa teetetyt, joten työn jälki on erittäin siistiä ja ammattimaista. Kapat ovat olleet vain hetken aikaa ikkunassa, joten ne ovat uudenveroisessa kunnossa.
Yläreunassa ei ole tankokujaa, vaan ripustus onnistuu kätevästi nipsuilla. Sopii erinomaisesti esimerkiksi olohuoneen tai makuuhuoneen ikkunaan tuomaan eleganttia ja raikasta tunnelmaa!
Koko: Pituus noin 230 cm, korkeus noin 93 cm
Materiaali: Polyesteripitsi
Määrä: Löytyy 2 kpl (myydään kappaleittain tai yhdessä)
Kunto: Uudenveroinen, vain hetken käytetty
Hinta noudettuna: 26 € / kpl
Postikulut: +9,90 €
#verhokappa #pitsiverhot #kappaverho #valkoinen #ruusukuvio #ompelu #sisustusompelu #kangas #olohuone #makuuhuone #ikkunaverhot #kierrätys
BTT002













