Valkoiset kengät 40 nilkkurit Ecology





Suosittu tuote1 / 5
Kuvaus
Pidetty pari kertaa. Lämpimät nilkkurit. Made in Italy. Hajuttomat, uudenveroiset.
Päkiä n. 9 cm
Sisäpituus 25,5 cm
Korkeus 16 cm
--------------------------------------------------------
Myyn sekä omia että kavereiden pyynnöstä heidänkin tarpeettomiksi käyneitä tavaroita, pääosin vaatteita ja kenkiä, myös uusia ja uudenveroisia tavaroita, mm. heräteostoksia. Yli 6 kk myynnissä olleet tuotteet alennan, kierrätän tai annan hyväntekeväisyyteen.
Myyjä
z
Toimitus ja maksu
Toimitustapa:
Toimitus6,00 €
NoutoIlmainen
Maksuehdot:Tilitietoni ovat voittoviestissä. Maksuaika on 5 päivää ostohetkestä. Noudosta sovitaan aina erikseen.
Tuotteen postitus 1-3 päivässä maksun kirjautumisesta tilille. Käteismaksu tasarahalla noudon yhteydessä ja tilisiirtomaksu vähintään vuorokausi ennen noutoa, jotta maksu ehtii kirjautua tilille. Mp vain sopimuksesta.
Lunastamattomista huudoista annan negatiivisen palautteen saadakseni provisiohyvityksen.
Toimitusehdot:
Postitushinta on määritelty tuotteen koon ja painon mukaan. Ostaja maksaa postikulut. Lähetys kotiin pikku pakettina 6 euroa. Nouto Myllypuron ostarilta. AB-metroasemille tuonti 5 euroa.
Lisätiedot
Sijainti: Ulkomaat
Kunto:Uudenveroinen
Osasto:Saappaat ja nilkkurit
Lisätty:02.06.2026 klo 19.37
Sulkeutuu:30.09.2026 klo 20.14
Kohdenumero:645603612
Katselukerrat:0


















