Item image
Item image
Item image
Suosittu tuote1 / 3
TyydyttäväJoensuu

Osta heti

Sulkeutuu: 17pv 6h

20,00 €

Kuvaus

Myytävänä kuvanmukainen vanha  kaulakoru ajan patinoimilla  erikoisen näköisillä  muovihelmillä. Koru on ikäisekseen hyvässä kunnossa(muistaakseni 1960-luvulta). Kulumaa, joissakin helmissä sulahtaneita kohtia... On varmaan ollut kuumat ja vaihdikas meno päällä käyttäessä. Vaaleiden helmien väri muistuttaa sävyltään norsunluuta tai kermaa. Eivät ole puhtaan valkoiset. Iän tuomaa patinaa lukkosoassa. Helmet odottavat käyttöön pääsyä ja kotia, jossa heistä on iloa pitkään.

Kaulakorun pituus lukkoineen 62,0 cm.

Pahoittelen kuvan huonoa laatua. 

Korulippaiden tyhjennys käynnissä. Myyntiin tulee uusia ja vanhoja, käyttämättömiä tai käytössä olleita koruja. Erikoiksuuksia joukossa.

Katso myös muut kohteeni! Jokaisen makuun löytyy omat uniikit korvakorut ja paljon myös muitakin koruja.Myynnissä paljon erilaisia, eri värisiä, näköisiä ja kokoisia koruja. Materiaaleina mm. muovi, lasi, kivi, jalokivet(hiotut ja luonnon muovaamat), metallit. Metalliosien materiaalit nikkelittömiä, yleensä platinaa, väreinä pronssi, hopea, kulta ja antrasiitti/musta. 

Yhdistän huutoja samaan pakettiin, huuda useampi tuote yksillä postikuluilla!

Koru, kaula, kaulakoru, musta, helmi, helmet, patinoutunut, patinoima, luonnonmukainen, vanha, hopea, kulta , lukko, lukollinen, näyttävä, vanha, vanhanaikainen, uniikki, yksilöllinen, retro, boho, etno, vintage, victorian, viktoriaaninen.

Myyjä

E
Yksityishenkilö

Toimitus ja maksu

Toimitustapa:
Toimitus2,75 €
NoutoIlmainen

Lisätiedot

Sijainti:80200 JOENSUU
Kunto:Tyydyttävä
Lisätty:11.04.2026 klo 18.50
Sulkeutuu:08.08.2026 klo 19.46
Kohdenumero:641941744

Myyjän muut tuotteet

Näytä kaikki

Tutustu myös näihin

Mainos