Walk Among The Tombstones (26 920) k -FI- BLU-RAY nordic, l

Kuvaus
Walk Among The Tombstones (26 920) k -FI- BLU-RAY nordic, liam neeson 2014 1h 54min, a Walk Among The Tombstones 16 - ikäraja A1 - POSTITUSKOKO Suomi Tekstitys TOIMINTA A Walk Among the Tombstones
Trilleri vuodelta 2014 ohjaus Scott Frank pääosissa Liam Neeson ja Boyd Holbrook.
Liam Neeson näyttelee Matt Scrudderia, entistä newyorkilaista poliisia, joka työskentelee yksityisetsivänä ilman lupia tai lisenssejä, lain harmaalla alueella. Koska yksinäisen suden leipä on tiukassa, Scrudder suostuu auttamaan heroiinin salakuljetuksella rikastunutta huumepomoa, joka haluaa kostaa vaimonsa siepanneille ja raa'asti surmanneille rikollisille. Pian käy ilmi, että murhaajat eivät ole olleet asialla ensimmäistä, eivätkä todennäköisesti viimeistä kertaa. Oikean ja väärän rajat hämärtyvät, kun Scrudderilla on kiire jäljittää syylliset ennen kuin uusi viaton uhri kuolee heidän käsissään.
Vaikuttavassa sivuroolissa elokuvassa nähdään suomalainen näyttelijätär Laura Birn.
https://www.instagram.com/porinvideodivari/
https://www.facebook.com/porinvideodivari
#=%=#=%=#=%=#=#=#=#=#=#=#=#=#=#=#=#=#=#=#=#=#=#=#=#=#=#=#=#=#=#=#=#=#=#=#=#=#=#
-------VAKIOTEKSTI / OHJEET KAIKILLE KOHTEILLE:
Tällä hinnalla vain huutonetissä, liikkeessä eri tarjoukset ja hinnat, nouto ja maksu mahdollinen liikkeestä (kaikkia huutonetin tuotteita ei ole liikkeessä, saamme yleensä seuraavaksi päiväksi liikkeeseen), huuda tuote ja ilmoita sähköpostilla noudosta
DVD / BLU-RAY / PELIT
Painamalla Osta heti tuotteen sitoudut sivuston käyttöehtoihin ja vakuutat olevasi ikärajaan sopiva.
ostaminen alaikäisiltä on kielletty. JOISSAKIN KANSIKUVA SAATTAA OLLA ERILLAINEN KUIN KUVASSA. (laita kysymys kentään kysely jos etsit tietyllä kannella esim.pelkästään suomikantinen)(osassa kuvista logomme, ei kansipaperissa vain skannatussa kuvassa) Katso maa koodi, sillä kiellelä kannet, -FI- versio voi olla nordic kansilla, Peleistä voi olla platinum,classic,ym. Kantinen
Osaan tuotteista olemme päivittäneet kansi tiedot maa koodin jälkeen suomik.= suomikantinen nordic=pohjoismaiset kannet
ELOKUVIEN ALUEKOODIT DVD & BLU-RAY elokuvat missä maininta "EI NÄY ALUE 2" eivät toimi kuin koodivapaissa soittimissa, kaikki muut elokuvat näkyvät euroopan soittimissa ja pelikonsoleissa, ovat koodi 2 ,0 tai b
ELOKUVISTA ULKOMAAN VERSIO -SV-=ruotsi -GB- = Englanti -US- =usa. -HK-=aasia. -DE- = saksa, ULK=ulkomaalainen.. (kannet yleensä mainitun maan kielellä)
Ulkomaan versioissa EI SUOMI TXT = ei suomitekstitystä, audio = ääniraita sub. = tekstitys ja maakoodi
Mainitsemme erikseen jos ulkomaan versio eri alue koodi kuin 2 "EI NÄY ALUE 2" ei toimi euroopan soittimissa jos niissä koodi.
HYVÄKUNTOISIA JA TOIMIVIA (jos vikoja ilmenee ota yhteyttä sähköpostilla)
K=käytetty, vuok=vuokra käytöstä poistettu versio, lukee jossain kohtaa kantta, vuokra tai rental, pahvi=pahviset kannet, levyn kokoiset,leffapokkari
(kuntoluokka hyvä = toimivia, joitain käytön jälkiä voi olla, vuokra versioissa voi olla vähän enemmän jälkiä, tarroja ym. Kulumaa)
-UUDET DVD/BLU-RAY:t ovat muoveissa
(aikuis K18 elokuvat lähes kaikki luokittelen hyväksi vaikka olisi uusi kun otamme levyt erikseen kotelosta)
(kuntoluokka hyvä = toimivia, joitain käytön jälkiä voi olla)
FIGURIT / KORISTEET uusia, aitoja tuotteita, suoraan euroopan tukkuliikkeestä.
HINTAEHDOTUS: osasssa vakioilmoituspohjana, hintaehdotuksia saa tehdä, hyväksymme tai hylkäämme , automaattisesti hylkäämme hintaehdotukset mitkä sisältää toimituskulut, kaikista ei saa alennusta. Hylkäyksen yhteydessä voimme laittaa viestiin, vastaehdotuksen tai ei alennusta. UUSISSA tuotteissa ei yleensä alennuksia. Jos kohteessa ei ole ehdota hintaa niin ei hyväksytä kysymys osioon lähetettyjä hintaehdotuksia, oston jälkeen ei anneta jälkikäteen alennuksia.
HUUTOHINNAN LISÄKSI TOIMITUSKULUT
Tämän kohteen minimi toimituskulut näet kohteen oikealla puolella. yhdistelen useamman ostoksen samaan pakettin,
Saat ajankohtaiset toimituskulut useammalle tuotteelle oston yhteydessä huutonetistä tulleessa myyjän vakioviestissä.
RAHAT TILILLE,
Maksu aika ostoille on 3 viikkoa, huutokaupoissa 2 viikkoa, tuotteet lähetetään kun suoritus näkyy.
tilinumero löytyy sähköpostiin tulevan huutokaupan sulkeutumis ilmoitus viestin lopusta
Myyjän vakioviesti, kaikki huudot voi maksaa yhdellä tilisiirrolla, yhdistelen useamman oston samaan pakettiin jos epävarma postikuluista tai summasta ota sähköpostilla yhteyttä, maksaessa KÄYTÄ VIITENUMEROA (vakioviestissä) , EI VIESTEJÄ PANKIN MAKSUIHIN, ilman viitenumeroa maksaessa viivastyttää lähettämistä n. viikon, liikaa maksaessasi palautamme ylimääräisen vähennettynä pankin veloittamalta tilisiirto maksulla.
NOUTO LIIKKEESTÄ: ilmoita sähköpostilla ja tuomme tuotteen toisesta varastosta, ilmoitamme sähköpostilla koska tuote noudettavissa.
PORIN VIDEODIVARI
Antinkatu 9A
28 100 PORI
porinvideodivari@saunalahti.fi
02-6378726
www.porinvideodivari.fi
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
















