Zizzi pusero - reilu M koko: ry 130 cm





Suosittu tuote1 / 5
Kuvaus
Huom. Pääkuva lainattu netistä.
Ihanan vilpoinen Zizzi kangaspusero, jossa pyöreässä pääntiessä on kuminauharypytys, joten halutessaan puseroa voi käyttää myös " off-shoulder " eli olkapäät paljastavana.
Lyhyet / leveät hihat.
Koko M - mutta reilu koko; katso mitat:
Rinnanympärys / ry n. 130 cm
Helman ympärysmitta n. 140 cm
Pituus olka - helma n. 70 cm
Materiaali: 100 % viskoosi
Siistikuntoinen, käyttämättä jäänyt pusero.
Hakusanat: Zizzin pusero viskoosipusero lyhyt tunika musta valkoinen pilkullinen M L 46 48 50
Myyjä
j
Toimitus ja maksu
Toimitustapa:
Toimitus4,80 €
NoutoIlmainen
Toimitusehdot:
Kohteessa ilmoitetut toimituskulut ovat POSTIN kirjeen kokoisen / alle 3 cm:n PIKKUPAKETTI TOIMITUSMAKSU - tällöin tuote mahtuu kirjekuoreen ja "paketti" toimitetaan seurantatunnuksella vastaanottajan postiluukkuun tai postilaatikkoon.
Katso myös muut kohteeni; yhdistän toimituskuluja, isommassa (S-L) paketissa kulkeutuu yksillä toimituskuluilla useampikin kohde. Paketeissa käytän ensisijaisesti Postin huutopakettia.
Huom. VAKIOVIESTI KÄYTÖSSÄ eli kohteen sulkeuduttua saat meklariviestin, jossa tili- ym. tiedot.
Huolehdithan, että Huutonetin tiedostoissa olevat henkilö- ja osoitetiedot sekä puhelinnumerosi ovat ajan tasalla.
Suoritus S-Pankin tilillä - paketti toimitukseen...
Lisätiedot
Sijainti:06150 PORVOO
Kunto:Hyvä
Osasto:Puserot ja neuleet
Lisätty:24.05.2026 klo 22.57
Sulkeutuu:24.06.2026 klo 23.55
Kohdenumero:644981171
Katselukerrat:1


















