INKKUINA
Tehomyyjä
Tämä käyttäjä ei ole tunnistautunut.
Lue lisää
-
Kaikenmaailman ihanuuksia ympäri maailmaa ja mikä parasta, pilkkahinnalla. :P
-
Tervetuloa reiluja & hyvän mielen kauppoja tekemään vihreällä jalanjäljellä! <3
HUOM!! Postituskatkos 15.-20.8
Yhteystiedot
Osoite | Alppila, 00510 Helsinki |
---|---|
Puhelinnumero | +358504361356 |
Sähköposti | haniplay@hotmail.com |
Sopimusehdot
Tämä myyjä on yritys, jonka myyntiin sovelletaan normaaleja verkkokaupan lakeja ja säädöksiä.
Lue lisää Kilpailu- ja kuluttajaviraston sivuilta.
:(
Maksoin tämän ajallaan mutta se ei tullut perille paketissa muiden ostamien kanssa. Vaihdan palautteen kun paita on perillä. Suhtautukaa myyjään hyvin isolla varauksella. En voi suositella !!!
INKKUINA: Toiste en lähde tällaiseen:Pyysin 3 kertaa tilinumeroa, vaikka menetin vaatteetkin, ei antanut. 2vkoa ja yhtäkkiä sain tilinumeron.Rahat palautettu 2.5. Ylläpito sentään palautti väl.palkkiot takaisin,kun menetin tosiaan huudot sekä maksun niistä.
:(
Maksoin tämän ajallaan mutta se ei tullut perille paketissa muiden ostosteni kanssa. Vaihdan palautteen kun saan paidan, Tämä ei todellakaan ollut paketissa. Myyjä sanoi että pari unohtui, en silti saanut ilmoitusta vaikka hän asian tiesi.
INKKUINA: Niinkuin yllä olen kertonutkin hämmentävä tilanne, jonka ratkaisin maksamalla kaikki rahat takaisin menetettyäni samalla huudot. Toiste en lähde tällaiseen, kun kaiken kukkuraksi henkilö laittoi tällaiset palautteetkin. Kiittämättömyys.... :D
:(
Tämä ei tullut paketissa muiden ostosteni kanssa jotka maksoin ajallaan ja sain myös postiivisen palautteen myyjältä.Tämä vaihtui kostonegaan minun palautteeni jälkeen. Muutan palautteen kun toppi on minulla.
INKKUINA: Henkilö väittää osan vaatteista puuttuneen. Täältä ne on lähteneet ja siitäkin huolimatta tarjosin reiluna hyvitystä asian sopimiseksi, se ei käynyt. Nyt vaihtelee jatkuvasti palautteita. Kaupat olivat hyvin hankalat ja toivon ettet huuda toiste minulta.
:(
Maksoin tämän ajallaan, paita ei silti tullut muiden ostosteni kanssa. Vaihdan palautteen kun saan paidan. Hyvin ikävää tälläinen toiminta. Suhtautukaa myyjään varauksella. En vihjaile, syytät minua vaikka sinullla sattui virhe.
INKKUINA: Henkilö väittää osan vaatteista puuttuneen. Täältä ne on lähteneet ja siitäkin huolimatta tarjosin reiluna hyvitystä asian sopimiseksi, se ei käynyt. Nyt vaihtelee jatkuvasti palautteita. Kaupat olivat hyvin hankalat ja toivon ettet huuda toiste minulta.
:(
Mekon vyö rikki.
INKKUINA: Henkilö ilmoitti huutamansa mekon vyön olevan rikki, joten korvasin sen tilille,silti näköjään nega...Sitten hlö ilmoittaa jättävänsä kaikki loput huutonsa lunastamatta. Onneksi jää aivan marginaaliin tämänhenkiset törkeät huuto.netin käyttäjät.
:(
Kohteessa väärä koko S, koko L. Myyjä kiisti virheen, lähetin kuvan kokolapusta. Ei päästy sopuun palautuksesta, epäselvyyttä mm. postikulujen maksusta. Lupasi maksaa ne antamani palautteen jälkeen. Myyjä antoi vielä kostonegan epäonnistuneista kaupoista
INKKUINA: Negatiivinen annetaan,kun kauppatapahtuma on negatiivinen.Epäselvyys on vain Sinun puolellasi,kun et ollut lukenut myyntikuvausta.Kaupat olisin oitis silti perunut,mutta en luonnollisesti palauta rahoja ennen kuin saan tuotteen takaisin mikä ei käynyt. ;)
:(
huono vaate tuli en voi käyttää..valkoinen väri oli harma..pesussa tullut!
INKKUINA: Paita oli uusi, pesemätön ja väri lila.Huusi tämän teetetyn uuden paidan lisäksi muutakin. Kaiken muun jätti lunastamatta maksaen lopuksi vain tämän ilmoittaen asiasta useiden muistutusten jälkeen pankkisiirron(!) viestikentässä. Ei näin.
:(
Kolmattaviikkoa sitten maksettu ja ilmoitettu myyjälle maksusta. Vastaus saatu kiitos ja palaute. Neuletakki on vaan jäänyt lähettämättä..Myyjä vaihtoi palutteensa kosto nekaan. Ostostani en saanut koskaan. En suosittele! Nyt uhkailee rikosilmoituksella!
INKKUINA: Selvisi poikaystävänsä maksaneen huudon tekstinä "huutis" jota en pystynyt yhdistäm.mihinkään.Huutajan viestitettyä lähetin heti vaatteen,mutta väitti ettei se tullut perille.Palautin tämän jälkeen vielä tälle reppanalle rahat. Ei asiaa enää kohteisiini.
:(
Postituksen kanssa ongelmia, ja kun saapuivat, haisivat kuin niitä olisi uitettu tuhkakupissa. Haju ei lähtenyt pesussakaan, joten menivät suoraan roskiin.
INKKUINA: Henkilö oli tunnin päästä saatuaan paketin pessyt ja heittänyt tuotteen roskiin. Ei halunnut hyvitystä, eikä kaupan perumista. Huono palaute johtuu nyt siis jostain ihan muusta...