Brynolf Honkasalo : Suomen rikosoikeus : yleiset opit 2

Item image
Item image
1 / 2
HyväOrimattila Finlandia Kirja

Osta heti

Sulkeutuu: 33pv 4h

30,00 €

Kuvaus

TEKIJÄ: Honkasalo, Brynolf
TEOKSEN NIMI: Suomen rikosoikeus : yleiset opit 2

Sidostyyppi: Nidottu (pehmeäkantinen)
Teoksen kuntoluokitus: K3- (hyvä -)
Kustantaja: Suomalainen lakimiesyhdistys
Painovuosi: 1949
Painos: 1
Kieli: suomi
Sivumäärä: 268
Sarja: Suomalaisen Lakimiesyhdistyksen julkaisuja. B-sarja 34
Teoksen mitat: korkeus: 207 mm, leveys: 153 mm, paksuus: 18 mm, paino: 436 g

Muuta: hieman nuhruisuutta, hieman kulumaa kansissa, selkämyksessä hieman vinoutta, selkämyksessä lukutaittumaa

TOIMITUSKULU: Toimituskululuokan B mukaan (ks. luokkakohtaiset hinnat sopimusehdoista). Toimitamme niin monta tuotetta kuin haluat toimituskululuokan D hinnalla. Ulkomaille tilatessasi kysy erikseen postikulu.

Tutustu myös verkkokauppaamme www.finlandiakirja.fi, missä on saatavilla koko valikoimamme nopealla toimituksella. Toimitustapoina Posti, Schenker ja Matkahuolto. Myös kotiinkuljetukset. Voit tilata suoraan verkko- ja korttimaksulla, laskulla, mobiilimaksulla, erämaksulla tai PayPalilla. Lahjoitamme jokaisesta verkkokaupastamme ostetusta tuotteesta 10 snt Mannerheimin Lastensuojeluliiton työlle lasten ja nuorten hyväksi. We ship all over the world!

Me myös ostamme kirjoja koko Suomesta kotoa noudettuna.

Katso myyjän muut saman tuoteryhmän kohteet

Myyjä

F
Yritys Finlandia Kirja

Toimitus ja maksu

Toimitustapa:
Toimitus —
Maksuehdot:Maksutapa: tilisiirto. Tuotekohtainen toimituskululuokka ilmoitetaan tuotetiedoissa (ks. tarkat toimituskulut sopimusehdoista). Seuraavaan aamuun klo 6 mennessä tilatut tuotteet maksetaan samalla koontilaskulla yksillä toimituskuluilla.
Toimitusehdot:

Lisätiedot

Sijainti:16300 ORIMATTILA
Kunto:Hyvä
Lisätty:30.07.2026 klo 07.29
Sulkeutuu:27.11.2026 klo 06.29
Kohdenumero:649378972

Myyjän muut tuotteet

Näytä kaikki
Mainos

Tutustu myös näihin