Carl-Johan Forssen Ehrlin : The Rabbit Who Wants to Fall ...

Item image
Item image
1 / 2
HyväVillähde Finlandia Kirja

Osta heti

Sulkeutuu: 119pv 22h

6,50 €

Kuvaus

TEKIJÄ: Ehrlin, Carl-Johan Forssen
TEOKSEN NIMI: The Rabbit Who Wants to Fall Asleep : A New Way of Getting Children to Sleep

Sidostyyppi: Nidottu (pehmeäkantinen)
Teoksen kuntoluokitus: K3 (hyvä)
ISBN: 9780241255162
Kustantaja: Ladybird
Painovuosi: 2015
Painos: 2
Kieli: englanti
Teoksen mitat: korkeus: 260 mm, leveys: 216 mm, paksuus: 6 mm, paino: 176 g

Muuta: pienoista kolhua kansissa, pienoista kulumaa kansissa, pienoista taitejälkeä etukannen yläkulmassa, omistajamerkintä

TOIMITUSKULU: Toimituskululuokan C mukaan (ks. luokkakohtaiset hinnat sopimusehdoista). Toimitamme niin monta tuotetta kuin haluat toimituskululuokan D hinnalla. Ulkomaille tilatessasi kysy erikseen postikulu.

Tutustu myös verkkokauppaamme www.finlandiakirja.fi, missä on saatavilla koko valikoimamme nopealla toimituksella. Toimitustapoina Posti, DSV ja Matkahuolto. Myös kotiinkuljetukset. Voit tilata suoraan verkko- ja korttimaksulla, laskulla, mobiilimaksulla, erämaksulla tai PayPalilla. We ship all over the world!

Me myös ostamme kirjoja koko Suomesta kotoa noudettuna.

Katso myyjän muut saman tuoteryhmän kohteet

Myyjä

F
Yritys Finlandia Kirja

Toimitus ja maksu

Toimitustapa:
Toimitus —
Maksuehdot:Maksutapa: tilisiirto. Tuotekohtainen toimituskululuokka ilmoitetaan tuotetiedoissa (ks. tarkat toimituskulut sopimusehdoista). Seuraavaan aamuun klo 6 mennessä tilatut tuotteet maksetaan samalla koontilaskulla yksillä toimituskuluilla.
Toimitusehdot:

Lisätiedot

Sijainti:15540 VILLÄHDE
Kunto:Hyvä
Lisätty:25.09.2026 klo 05.44
Sulkeutuu:23.01.2027 klo 05.44
Kohdenumero:653225292

Myyjän muut tuotteet

Näytä kaikki
Mainos

Tutustu myös näihin